2733
2734

دیشب نیت روزه داشتم پاشدم سحری خوردم 

صبحی داشتم به بچه ام صبحانه میدادم یه لقمه بزرگ برا خودم گرفتم بخورم یهو یادم اومد روزه ام 

یکساعت پیش داشتم تو آشپزخونه کار میکردم یهو رفتم سر وقت یخچال یه نارنگی تازه برداشتم خوردم از بس فکرم مشغول بود اصلا یادم نیومد که روزه ام 

نیم ساعت بعد دهنم مزه نارنگی میداد یهو یادم افتاد روزه بودم و خوردم خدا میدونه اب هم خورده باشم یادم نیاد از بس ذهنم درگیره فکره😞😢

حالا روزه ام قبول هست ؟

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فک کنم اگه ندونی و بخوری قبوله

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2738
روزه مستحبی فکرکنم باطل باشه عزیزم 

نه روزه قضاست

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

خب سهوی بوده دیگه.عمدا که نخوردی.

کاش به جا نارنگی ناهارو مفصل میخوردی.بعد یادت میومد روزه ای😁😁😁

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2706