2733
2739

مداد خریدم تازه میخوام خط چشم بکشم ولی به چشمام نمیاد اصلا خراب میشه یه مدل ظریف دارین؟؟

استرس و نگرانی بیش از حد در مقابل کرونا راه نجات نیست. راهی به سمت ضعیف شدن در مقابلشه. 

فقط ی گوشه کوچیک چشمت ی مثلث بکش

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا خیلی قشنگه چشات برا خط چشم

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
2738
من خط چشم کشیدن را دوست ندارم😐 چشمات همینجوری خوشگله عزیزم

منم حس میکنم بم نمیاد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
به نظرم خط چشم با مداد اصلا قشنگ نیست

ازون ماژیکی یا مایعا میترسم بخرم با همین مداد کل صورتم سیااااه میشه مثل بلال حبشی😶😕

استرس و نگرانی بیش از حد در مقابل کرونا راه نجات نیست. راهی به سمت ضعیف شدن در مقابلشه. 

بچه ها خط چشم بدون ریمل بد میشه؟ و به نظرتون اگه کسی فاصله چشم و ابروش زییاد باشه خط چشم بهش میاد

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
2706