2726

سلام خانماي عزيز وقتتون بخير من قدم١٧٤ وزنم در حال حاضر ٧٦ 😭مي خوام بشم ٦٥ 😔 تو رژيمم ٧٨ بودم يه هفته اس تو رژيمم البته ميدونم اين دو كيلو در واقع اب بدنمه كه از دست دادم ولي كلا أهل ورزشم نيستم اگر هم باشم تو خونه ميكنم فقط يه مشكلي دارم😒 اندامم از بد شانسيم كلا يه دست چاق ميشه يه دست هم لاغر😤 انقد دوس دارم بعضي خانما پايين تنشون پر تره😍 خب اينا لاغر هم ميشن باز پايين تنشون يني ب ا س و رونشون باز پر تره اما من شوهرم الان ببخشيدا ميگم ولي فرم ب اس نمو رونمو خيلي دوس داره همش ميگه داري لاغر ميكني اينارو لاغر نكن منم لاغر شم اينا لاغر ميشن چون يه دست لاغر ميشم اگه اسكوات و ورزشهاي مناسب پايين تن رو برم ميشه اينا سايز بگيرن؟ اگه بزرگترم شه كه بهتر البته مي خوام خونه ورزش كنما ببخشيد طولاني شد😘✋️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزیزم همزمان میتونی انجام بدی از ۹۰ دقیقه ورزش ۱۵ دقه رو صرف پایین تنه کن  مثال زذم البته

اها خب همين واسم سوال بود كه در حين لاغري هم ميشه يا نه مرسي گلم از راهنماييه خوبت

اگه پایین تنه پر منظورت کیم کارداشیان و خواهراشه که اونا همش تزریق و پروتزه. در واقع اتفاقا کسایی که پایین تره تجمع چربی دارن کارشون سختتره. 

حالا در مورد حجم گرفتن پایین تنه. اگه اسکات و حرکاتی که برای ران و باس ن هست رو یکسال بری صد در صد حجم میگیره . ولی نه بغل رون 

عزیزم ژنتیک و استایل بدنت همینه هرچیکار کنی تغییر نمیکنه مگه اینکه سنگین کار کنی با مکمل و دارو بیای ...

اره ژنتيك هم خيلي مؤثره ولي اخه من خيلي از اطرافيانمو ديدم با ورزش فرم گرفتن البته طفلي ها خيلي هم زحمت ميكشن 

اگه پایین تنه پر منظورت کیم کارداشیان و خواهراشه که اونا همش تزریق و پروتزه. در واقع اتفاقا کسایی که ...

اره اونارو كه ميدونم در حال حاضر هم سايزشون خوبه اما مي خوام لا اقل در همين اندازه بمونه جاهاي ديگه ام لاغر شه