2733
2734
عنوان

صبح جمعه ای چیکار میکنین؟

931 بازدید | 67 پست

منکه امتحان دارم از خواااب نااااز پاشدم،چشام میسوزن،دیشب ساعت۵ خوابیدم الانم دارم درس میخونم،صبونه نخوردم حال ندارم بزارم،تازه نونم نداریم😐دخترم و شوهرمم خوابن

شما چیکار میکنین😁

زندگی زیباست...😊

داریم اماده میشیم بریم خاکسپاری😢خدا همه رفتگان رو بيامرزه،افرین چه همتی داری شما

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم امتحان دارم میخام بخونم اگه گوشی بذاره

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2731
2738

همگی زیر پتو چپیدیم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

با پسرم منتظریم شوهرمم حلیم با نون تازه بیاره😋

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

شوهرم رفت هیات

ازونور میره ختم

از ختم میره نماز جمعه

منم در حسرت نماز جمعه امروز میسوزم و بچه داری میکنم و نی نی سایت رو بالا پایین میکنم

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

دربند

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شوهرم رفته سر کار سفره صبحانه پهن من حتی حال ندارم جمع کنم به شوهرم گفتم ناهار بی ناهار من حال ندارم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2706