2733
2734
عنوان

گوشی شیائومی که داره یا داشته

273 بازدید | 28 پست

سلام 

خانمها گوشی شیائومی تون کیفیتش چ طوره خوبه؟

قصد خرید داشتم

منتها ی سری نطرات خوندم میگفتن اوایل مثلا چن ماه خوب و اُکی 

چن وقت بعد کارایی و سرعتش میاد پایین درسته؟

من آدمی نیستم که گوشی تند تند عوض کنم

تا چن سال میخوام برام کار کنه.

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  

من 3 ساله دارم 

کلا گوشی هر چی حافظش سبک تر باشه کمتر کار بشه باهاش دیر تر خراب میشه حالا هر گوشی باشه 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستگی داره استفادت‌چی باشه من مامانم‌ داره ولی خب دکوریه آن چنان بنده گوشی نیست😅

ویس گوش میدم

پیام رسان و وب گردی و اینستا و ....

دوربین عکس

مدل گوشی شون چیه؟

من داشتم خوب بود

ولی ی قاب و ... میخاستم بخرم پیدا نمیشد براش یا باید اینترنتی میخریدم یا میرفتم نمایندگیش تا مرکز شهر

بنظرم سامسونگو... بهتره مثلا خرابم شد ب همین تعمیر موبایلای سرکوچه ام بدی درست میکنن ولی شیایومی هیچکس ازش سر در نمیاورد

من 3 ساله دارم  کلا گوشی هر چی حافظش سبک تر باشه کمتر کار بشه باهاش دیر تر خراب میشه حالا هر گ ...

مدل گوشی تون چیه؟

من برای استفاده از نت و پیام رسان و ... دوربین و ویس میخوام

میخوام مقاوم باشه و خوش باتری

مدل گوشی تون چیه؟ من برای استفاده از نت و پیام رسان و ... دوربین و ویس میخوام میخوام مقاوم باشه ...

می 2 

همه ازش راضین 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2738
شوهرم ک خیلی قبولش داره.البته قصد خریدشو داره.پدرشوهرمم چندماهه داره راصیه.همکارمم داشت راضی بود.دوس ...

مدلاشون رو میگید عزیزم؟

و اینکه هرهمکار و دوست همسرتون چن وقت داشتن...

من اینو دارم واقعا کارش خوبه 

من داشتم خوب بود ولی ی قاب و ... میخاستم بخرم پیدا نمیشد براش یا باید اینترنتی میخریدم یا میرفتم نم ...

اره اینم یکی از تردیدامه برای خرید

منتها میگم شیائومی خیلی وارد شده و خیلی داره خرید میشه ازش تقریبا داره شناخته میشه

بخاطر این میگم احتمالا اوضاع تعمیرشم باید درست بشه

حالا در کل خود گوشی تون چ طور بود؟

2706