2737
2734
عنوان

نیازمند حرفای دل خوش کننده ام...

225 بازدید | 18 پست

داستان جاریمو بارها نوشتم جاریم عوضیه و هزاربار تهمت زده بهم اعم از اینکه عاشق شوهرشم بچش تازه ب دنیا اومده و ما دو میلیون و سیصد طلا خریدیم دادیم ولی مثل سگه هاره فقط دلش میخواد پاچه بگیره متاسفانه متاسفانه متاسفانه بیمار دو قطبیه و ثابت شده اس بیمارش حالا خیلی وارد جزییاتش نمیشم حالم بدتر میشه 

از یه طرف دیگه پدرم دوماهه از دس دادم و خواهرم و زن بابام سر مسائل مادی اذیتم میکنن

فوق العاده هیستیریک و ضعیف و استرسی شدم 

کسی نیس دردای عمیقمو بگم 

کسی نیست دیگه راهنماییم کنه همه چیم بابام بود که خدا ازم گرفتش 

خسته ام تنهام و نگرانم افسرده بشم 

خیلی نیاز دارم حرفای خوب بشنوم .... 

اگه جمله ای بلدید کمکی بلدید بهم بکنید 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

دوستان تروخدا برا تاپیک اخرم گزارش بزنید😭😭😭😭😭😭

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریت که مریض دو قطبیه از دست هر کی ناراحت میشی بی خیال این یکی باش باور کن درست و غلط کاراشو خودشم تشخیص نمیده .در ضمن وقتی همه بدونن یکی مریضه دیگه حرفاشم جدی نمیگیرن 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2728
دوقطبی ینی کلا دو شخصیته یا فقط گاهی یهو خوشحاله گاهی یهو ناراحت و عصبی

در آنه واحد دوتا حمله ی متفاوتو میگه و اصرار داره ک جمله ی اولو ک بیس ثانیه قبلش گفته از دهنش بیذون نیومده 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

اخي 

خدا رحمت كنه پدرتون رو 

بارتوجه به شرايطي كه گفتي اين حجم ماراحتي. طبيعي است ميتوني از مشاور استفاده كني 

ولي بهترين جمله اي كه ميتونم بهت بگم اينه 

خدا با صابرين هست 

2738
از چه کاری خیلی خوشت میاد همونو انجام بده یا حتی بهش فکر کن احساس خوبی پیدا میکنی مثلا من وقتی فکر م ...

مرسی عزیزدلم 

۱۰-۱۲ روزه زانوم گرفته زمین گیرم متاسفانه شاید یکی از دلایل عمده ی ناراحتیای شدید چن روزم همین باشه چون باشگاه نمیتونم برم‌و قرار بود برم دنبال کار عقب افتاد ده روزه از زندگی افتادم همش یه جا دراز کشم یا نشستم

2706