2733
2734
عنوان

معرفی بهترین دکتر سقط مکرر

2026 بازدید | 36 پست

سلام.کسی اگه تجربه داره لطفا دریغ نکنه.

من تا الان دوبار سقط کردم.آخرین بارم که از جنین آزمایش گرفتن گفتن مشکلی نیست میتونی اقدام کنی ۶ ماه بعد ولی دیگه توان دوباره درد و رنج ندارم میخوام برم زیر نظر یه دکتر خوب

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

حنطوش زاده ميدونم واسه باردارى هاى پرخطره واسه سقط مكرر رو نميدونم هست يا نه

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من رفتم پیش دکتر انصاری پور کار خاصی نکرد یه سری آزمایش داد بعد هم گفت سالم مشکلی نداری تمام

الان بارداری؟

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
دكتر صفارزاده تونست علت سقط منو پيدا كنه  البته تهران هستم شما كجايى؟؟

تهرانم.برا همین سردرگمم که کجا برم.😔

2738
نه عزیزم همسرم مشکل داره تحت درمان هست فعلا

انشاالله که مشکلتون سریع حل بشه و زودی دامنت سبز بشه

تهرانم.برا همین سردرگمم که کجا برم.😔

برو يه سر پيشش خيلى خوشرو هست وبا حوصله به حرفات دقيق گوش مىده واسه من يه عالمه ازمايش نوشت رفتم فيروگر باهزينه كم انجام دادم اخر فهميدم واسه غلظت خون بوده شما ازمايش دادي ؟

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2706