1619
1605
بخاطر بارداری خارج رحمی اینجوری شدم لولمو تخمدانمو از دست میدم

خدا بخواد بده از یه لوله هم میده منم یه لوله دارم و چند سال منتظرم مال من از عفونت بسته شده 

الهی ... نگاهی...  می خواهم مادر شوم  چشیدن لذتی دیگر از زندگی  لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما می خواهم مادر شوم  م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر :رحمت خدا  خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما  میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین 😍💐😘

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
سلام.عزیزم‌عمل کردی بهتر شدی

نه دکتر اومد گفت تا درد شدید نداشته باشی عملت نمیکنم گفت واسه من کاری نداره نیم ساعت طول میکشه اما حیفم میاد شکمتو باز کنم بتام سیصدو خورده ای بود

1620
مرسی خانومی  خیلی مترسم دعام کن توروخدا

انشالله ک چیزی نمیشه عزیزم..عروس عمه منم اینطوری شده بود الان دوتا دختر ناز داره اونم پشت سرهم نگران نباش

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا همه مستاجرا خونه دار بشننننن.‌.اونایی ک نینی ندارن نینی دار بشن...الهییییییی آمیییین
خدا بخواد بده از یه لوله هم میده منم یه لوله دارم و چند سال منتظرم مال من از عفونت بسته شده 

انشاالله ک زودی مادر بشی

متعهد بودن چیزی نیست ک  بزرور از کسی بخواید،مطمئن باش عشق و احساس واقعی  خودش تعهد میاره....
1523
عمل شده بود

اره عزیزم ی هفته بیمارستان خابید بیچاره تازع عروسم بود

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا همه مستاجرا خونه دار بشننننن.‌.اونایی ک نینی ندارن نینی دار بشن...الهییییییی آمیییین
1628