2733
2734
عنوان

بازم من و مهمونی خوشمزه ام با عکس در پست اول 💛

| مشاهده متن کامل بحث + 2935 بازدید | 111 پست

پست قبلیم چرا پربازدید شداما این نشد؟ 

به چه علت 😁😁

البته من عکسامو همش توی پست اول میذارم که مخاطب اذیت نشه

فقط واسم سوال پیشومد 😁😁

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗

بیاین دیگه 

دوس دارم پر بازدید شم یه عالمه پیام داشته باشم 😁😁

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیاین دیگه  دوس دارم پر بازدید شم یه عالمه پیام داشته باشم 😁😁

عزیزم من هر از گاهی میام‌به تاپیکت سر میزنم

چون خیلی با سلیقه هستی

دوست دارم سفره آراییتو ببینم

هر وقت تونستی عکس بذار از کارات

عزیزم من هر از گاهی میام‌به تاپیکت سر میزنم چون خیلی با سلیقه هستی دوست دارم سفره آراییتو ببینم ه ...

ممنونم مهربوووووون

این سفره صبحانه ام آبان 97

دوره دوم با دخترعموهام

حلیم 

کشک بادمجون

شعله زرد

وعسل و پنیر خامه و کره و مربا و خرما و تخم. مرغ اب پز 

2728
عزیزم من هر از گاهی میام‌به تاپیکت سر میزنم چون خیلی با سلیقه هستی دوست دارم سفره آراییتو ببینم ه ...

افطاری دعوتی مامانمینا اردیبهشت 97

افطاری دعوتی خانواده همسرم اردیبهشت 97

این سفره رو ساعت 12 شب هفته اول عید انداختم.. 

دو تا از عموهام ساعت 11 شب که رفته بودیم خونشون عید دیدنی گفتن ما میخواستیم بیایم خونتون شام 

من و همسرم بدو بدو اومدیم خونه 😂😂

کباب لقمه 

کوکو سبزی

تخم مرغ و تن ماهی و ترشی و سالاد 😁😁

یه سفره هم پایین انداختم 

خونم کوچیکه میز چیدم گفتم شیش نفر بالا باشن راحت تر بشینن

کیک ارایی کیک خودم پز😍

2738

اسی چه ظرفات خوشگله

من که ملامینام داغونن،البته مهمونیا چینی میزارم ولی خیلی عادین،مال تو خیلی قشنگن

منم میخوام😭😭

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ایشششششش چرا دعوتم نکردی🤨

بیتلفیته😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706