2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من😊

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

برامن و خانوادم.لطفا❤🙏🙏🙏

@باشکوه    

@hellosummer    

@مهسامحیا    

@طلاونقره    

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2738
برامن و خانوادم.لطفا❤🙏🙏🙏 @باشکوه     @hellosummer     @مهسامحیا &nb ...

الهی خیرببینی که بادل مهربونت همیشه بیادمی.الهی خدای بزرگ این دل مهربونت رو بزودی شادوآروم کنه.الهی آمین🤲🌹💖

استارترعزیزالهی همیشه روزگارتون پرازشادی وآرامش باشه.الهی آمین.🤲🌹💖برای حاجتروایی وسلامتیتون آیت الکرسی خوندم.

خدا با منه و برای من کافیه  
برامن و خانوادم.لطفا❤🙏🙏🙏 @باشکوه     @hellosummer     @مهسامحیا &nb ...

ممنونم آبجی مهربونم.الهی به حق فاطمه زهرا خداخودش خواسته هاتو اجابت کنه❤❤❤🌹🌹🌹🌹😘😘😘

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
ممنونم آبجی مهربونم.الهی به حق فاطمه زهرا خداخودش خواسته هاتو اجابت کنه❤❤❤🌹🌹🌹🌹😘😘😘

❤🙏❤🙏❤🥰😍😘😘😘😘😘😘😘😘

ممنون عزیز دلم ایشالله که حاجت روا باشی

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706