2726
عنوان

بنظر شما ممکنه خدای نکرده نشتی کیسه اب باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 26 پست
برای من ب میلی متر زده عزیزم اره فک کنم پس فرقشون تو ایناس

آره درسته عزیزم فک کردم مال من خیلی کم بوده 

موهی منم همش نگرانم خدایا

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که رسما دق دارم میکنم ناشکری نمیکنم ولی خیییلی دارم خسته میشم روحیمو باختم 

خدا بهمون رحم کنه

نمی‌دونم قبلا چجور‌ مردم بیخیال بودن پس 

الان الکی همش غصه میخوریم

مایعات زیاد مصرف کن مث اب فراوون و هندوانه منم امینو شده بودم گفت برای زیاد شدن اب کیسه جنین این دوتا رو زیاد مصرف کنم

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728
خدا بهمون رحم کنه نمی‌دونم قبلا چجور‌ مردم بیخیال بودن پس  الان الکی همش غصه میخوریم

اره والا منم وقتی الانم ب بعضیا نگاه میکنم‌میگم چ بارداری راحتی داشتن بدون استرس حالا ما هرروز ....‌من هرروز چشمم ب اینه ی روز بگذره هفتم تموم بش

خدایاشکر🌹
اره والا منم وقتی الانم ب بعضیا نگاه میکنم‌میگم چ بارداری راحتی شدن بدون استرس حالا ما هرروز ....‌من ...

من همش لحظه شماری میکنم برم سونو 😁

از کی نرفتم فردا نوبت دکترمه می‌خوام بگم بنویسه دیگه طاقت ندارم 🤭

مایعات زیاد مصرف کن مث اب فراوون و هندوانه منم امینو شده بودم گفت برای زیاد شدن اب کیسه جنین این دوت ...

روزی چند لیوان امروز اب کمتر خوردم ....دیروز ۱۲ لیوان یعنی تو همین مایه ها برنامه ریختم ۱۲ لیوان بخورم

خدایاشکر🌹
من همش لحظه شماری میکنم برم سونو 😁 از کی نرفتم فردا نوبت دکترمه می‌خوام بگم بنویسه دیگه طاقت ندارم ...

الهی عزیزم دعا کن سونو این دفم خوب باااش تا بره ان شاالله سونو بعد ...لحظه ای قشنگیه نی نیتو می بینی

خدایاشکر🌹
الهی عزیزم دعا کن سونو این دفم خوب باااش تا بره ان شاالله سونو بعد ...لحظه ای قشنگیه نی نیتو می بینی

ایشالا که همه چی خوبه عزیزم نگران نباش 

البته حق میدم بهت چون نینی هات دوقلوان استرست هم بیشتره اما همون خدایی که داده مراقبشونه😘

روزی چند لیوان امروز اب کمتر خوردم ....دیروز ۱۲ لیوان یعنی تو همین مایه ها برنامه ریختم ۱۲ لیوان بخو ...

من از صبح که پا میشدم تا اخر شب روزی سیزده تا لیوان اب میخوردم هندوونه هم زیاد میخوردم یه ماهه اب کیسه جنین نرمال شد

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾