2703
2553

دوقلو باردارم و تو سونو 21 هفته قل اول ابش 48 و قل دوم 40 بود و وقتی که مجدد رفتم سونو تو این هفته که 25 هفته ام قل اب دورش 69 و قل دوم 37 ....دکتر سونو گفت جز محدوده نرماله و تو دوقلوها طبیعیه یکی کمتر اما خب نسبت ب قبل کمتر شده ممکنه خدای نکرده نشتی داشته باشم

خدایاشکر🌹

عزیزم منم هفته ی پیش رفتم سونو رو ۷۵ بود دکتر کلی ترسوند منو گفت باید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ باشه

خلاصه یه هفته سرم و دارو مصرف کردم تازه اومده رو ۱۰۰ بازم دارم داروهامو ادامه میدم تا ۱۰ روز دیگه برم ببینم چطور شده

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خودت احساس خیسی روی لباست نداری؟ سرفه عطسه میکنی  لباس زیرت مرطوب نمیشه؟ اگر توی محدوده نرماله ...

من حس میکنم ترشحات بیشتر ابه اما داخل واژنم خیسه و جاری نیس امروز نوار بهداشتی گذاشتم 20 مین راه رفتم و چندتا سرفه کردم نوار خیس نبود اما ببخشید داخل واژن مرطوب بود

خدایاشکر🌹
من حس میکنم ترشحات بیشتر ابه اما داخل واژنم خیسه و جاری نیس امروز نوار بهداشتی گذاشتم 20 مین راه رفت ...

توی ساعت های مختلف بذار

نواربهداشتی هم نذار اگر باشه جذب میشه دیده نمیشه دستمال کاغذی تا کن بذار

منم شک داشتم البته برای من اندازه یه سکه مرطوب میشد

استراحت مطلق هم هستم تا اومدن برای تست آمینوشور نمونه رو توی خونه بگیرن ببرن آزمایشگاه جوابش بیاد کلی استرس به خودم وارد کردم ولی خدارو شکر منفی بود

توی ساعت های مختلف بذار نواربهداشتی هم نذار اگر باشه جذب میشه دیده نمیشه دستمال کاغذی تا کن بذار م ...

نمیش تست بخری خودت خونه انجام بدی؟و اینکه اسپکلوم گذاشتن اول؟ازمایشگاه ها انجام میدن یا فقط بیمارستان

خدایاشکر🌹
نمیش تست بخری خودت خونه انجام بدی؟و اینکه اسپکلوم گذاشتن اول؟ازمایشگاه ها انجام میدن یا فقط بیمارستا ...

به نظرم کار خاصی نداشت و میشه توی خونه انجام داد ولی من بلد نیستم چون کیت توی آزمایشکاه بود و فقط نمونه گرفت برد 

نه اسپکولوم نذاشت 

چرا بابا آزمایشگاه هم انجام میدن من زنگ زدم آزمایشگاه 

2714
به نظرم کار خاصی نداشت و میشه توی خونه انجام داد ولی من بلد نیستم  نه اسپکولوم نذاشت  ...

جوابش همونجا حاضره دیگه لازم نیست ببرن ازمایشگاه دیگه؟ای بابا خدا کنه چیزی نباشه

خدایاشکر🌹
جوابش همونجا حاضره دیگه لازم نیست ببرن ازمایشگاه دیگه؟ای بابا خدا کنه چیزی نباشه

گفتم که

نمونه رو گرفت برد آزمایشگاه نمیدونم اگر کیت داشت همونجا آماده میشد یا نه

به نظر من چیزی نیست اول دستمال کاغذی بذار توی پوزیشن های مختلف سرفه کن ایستاده دراز کش نشسته 

اگر نبود دیگه بیخود آزمایش نده فقط مصرف مایعاتت رو زیاد کن

گفتم که نمونه رو گرفت برد آزمایشگاه نمیدونم اگر کیت داشت همونجا آماده میشد یا نه به نظر من چیزی نی ...

اها ....اوکی باشه بازم امتحان میکنم ان شاالله چیزی نباش ممنون عزیزم

خدایاشکر🌹
نمیدونم منم دقت کردم نمیدونم والا فرقشون تو چیه

شاید این درصدی باشه اون به سانتی متر میگن

برامن گفته بود ۱۴سانتی متر

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706