2733
2734
عنوان

بعضی وقتا که از خواب بیدار میشم

131 بازدید | 18 پست

از تخت که بلند میشم چک میکنم ببینم شاید این الان روحمه و جسمم رو تختع و من مردم

یا تو خواب یه بار دیدم یه مردی بهم گفت عزرائیلم اومدم ببرمت

یه بار لحظه ی مرگمو دیدم که داشتن اعمالمو ارزیابی میکردن همه شون تیک سبز خورد به جز نماز صبح هام

چند روز پیش خواب نکیر و منکر رو دیدم

و و و و

بخوام بگم زیادن

اصلا آرامش ندارم همه ش میترسم این خوابا هم بدترشون میکنن😔😔😔

با استرس زندگی میکمم یه دلشوره یه نا آرومی

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

کسی مثل من هست؟😔

فکر کنم نه

به خودم میگم آخرش که چی

ولی فکر کردن به اون لحظه خارج از ذهنمه انگار هر چی سعی میکنم فکر کنم نمیشه فکر نکنم نمیشه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

خدارو شکر ک کسی مثل من نیست

این باعث شده رو رفتارام و عذاب وجدان های بعدش هم اثر بذاره و بعد هر کاری نه چندان خوبی که انجام میدم عذاب وجدان بگیریم یا ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وسواس فکری داری فکر میکنم

نمیدونم

عزیزم پیش یه دکترمغزواعصاب خوب بروگلم الکی به خوداسترس واردنکن فکرنکنم مشاوره بتونه به خوبی ازپسش بر ...

مغز اعصاب نه

ولی روانپزشک رفتم

دارو خوردم ولی خب هیچی به هیچی

2738
به یه مشاور حاذق حتما مراجعه کنید قطعا کمکتون میکنن

رفتم

پیش روانشناس رفتم

ولی خب تغییری حاصل نشد بعد چند مدت و چند جلسه که رفتم

رفتم پیش روانشناس رفتم ولی خب تغییری حاصل نشد بعد چند مدت و چند جلسه که رفتم

طول درمان ها طولانیه و روانشناس خیلی مهمه ک حرفه ای و با تجربه باشه و متدی ک پیش میبره کمک کننده و به شما بخوره

برای درمان ادامه بدین و درمانو قط نکنین و درباره ی روانشماس خوب بیشتر تحقیق و مشورت کنین 

دارو ب تنهایی نمیتونه کمک کننده باشه در کنارش روانکاوی نیاز دارین 

روانکاو همون روانشناسه؟

اگر آره پیش روانشناس هم رفتم چند جلسه

ولی ....

طول درمان ها طولانیه و روانشناس خیلی مهمه ک حرفه ای و با تجربه باشه و متدی ک پیش میبره کمک کننده و ب ...

شما رشته تون روانشناسیه؟

روانکاو همون روانشناسه؟ اگر آره پیش روانشناس هم رفتم چند جلسه ولی ....

بله روانکاوی با روانشناس و مشاور انجام میشه 

گفتم ک تو انتخاب روانشناس دقت بیشتری کنین و درمانو قط نکنین ب هیچ وچه در کنارش رو تغذیه خ زیاد متمرکز شین

2706