2733
2734

سلام من الان اومدم سایت خیلی وقته میخوام بگم دوستانی که تاپیک میزنین خواهشا اینجوری نباشین 

1- موضوع تاپیک +عکس  بعد نوشتین هستین بزارم؟؟؟

خوب دوست عزیز افراد آنلاینو ببین یا این همه کوکو به دست رو ببین 😅

2- بازم میخواین عکس بزارین و تو عنوان نوشتین +عکس میگین جمع بشید یا زیاد بشید تا بزارم چه کاریه آخه وقتی تو عنوان مینویسی حتی اگه 3 نفر هم میان تو بزار

3_ خواهش میکنم قسم ندیددددد میدونم شاید اون لحظه ناراحتین عنوان میزنید تورو قرآن بیاید  

4-وقتی کسی تاپیک میزنه و میگه از شوهرش ناراحته و.. شما توی تاپیکش از عشق بین خودتون و شوهرتون نگیییید 😑

5-عنوان میزنید فووووورررررییییییی بیاااااییید  میریم داخل تاپیک میبینیم برای جوش صورت پرسیدین خوب تو عنوان بگید تا اگه میدونیم بیایم 

6- سوال میکنید کللللی تایپ کردیم جواب میدیم میرین تاپیک گردی و تاپیک های دیگه پست میزارین 

7-وقتی از کسی ناراحتین پای قومیتشو نکشین وسط چون مطمئن باشید تو تاپیکتون دعوا میشه و خوب و بد بودن ربطی به قومیت نداره همه جا خوب و بد هست

8- تا یه چیزی میشه فورا بلند گو نگیرید دستتون و مثل بچه های دبستانی نی نی یار 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و شب و روز و نیمه شب و... رو صدا نزنید

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

الان یه تاپیک دیدم نوشته بود مادر شوههرش خودش رو به لوله بخاری میچسبونه

رفتم دیدم قضیه اصلا یه چیز دیگست

واقعا چرا؟؟ چرا با احساسات ما باز ی میکنن این وقت شب🙁

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای مسایل خودتون صادق باشید و عنوان های جنجالی  الکی مثل لوله بخاری وشیر سماورو اگزوز خاورو...  نزنید 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

یه وقتا موضوعاتی میگذارن که آدم به هوش نرمال داشتنشون شک میکنه 🙄🙄

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2738
الان یه تاپیک دیدم نوشته بود مادر شوههرش خودش رو به لوله بخاری میچسبونه رفتم دیدم قضیه اصلا یه چیز ...

میچسبونه که خوبه، عنوان زده میماله  

امروز یکی از پسرا شعری در وصف الناز سروده بود😂😂

بعد ازش پرسیدیم کیه

جواب نداد رفت اخرشم گفت یه بار شد پست بذاریم شما ها چیزی نگید😕

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
امروز یکی از پسرا شعری در وصف الناز سروده بود😂😂 بعد ازش پرسیدیم کیه جواب نداد رفت اخرشم گفت یه ب ...

ای بابا پستم میزاریم اینجوری میشه

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
میچسبونه که خوبه، عنوان زده میماله    

خجالت کشیدم از لغت مالش استفاده کنم😂

برای هرچیزی تاپیک میزنن،  انقد تاپیک مسخره بی محتوا الکی چرت میزنن.  کاش تاپیک هم کوپن داشت.  انقد نمتونستن تاپیک بزنن 

2706