2733
2739
عنوان

استرس دارم کمکم کنید

198 بازدید | 13 پست

سلام خانومامن شش ساله ازدواج کردم وخانه داربودم یه بچه چهارساله هم دارم بخاطراینکه کمک خرج زندگیمون بشه باشوهرم تصمیم گرفتیم یه مغازه کوچیک درحدهفت متراجاره کنیم ومن لباس زیرزنونه بفروشم بچم روهم مادرم نگه میداره وکمک میکنه، حالاکلی استرس گرفتم که اگه نتونم ازپسش بربیام چی، اگه بچم اذیت بشه چی، عذاب وجدان دارم که بچم اذیت بشه، البته پیش مامانم خیلی بهش خوش میگذره وهمیشه دوسداره اونجاباشه اماخوب من به عنوان مادرنمیخوام کم لطفی کنم. خانومایی که شاغلین بنظرتون خیلی سخته؟

اولش سخته 

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینهمه زن تو دنیا شاغلن و بچه هم دارن چرا باید نگران باشی چون تا حالا ازت دور نبوده این حس و داری یه مدت بگذره عادت میکنی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
عزیزم شما کارتو شروع کردی من شهرستان ب نظرت با ده تومن میتونم شروع کنم چقد سود داره واست

نه عزیزهنوزشروع نکردم،ولی اجاره مغازه توشهرستان خیلی کمه پنج شیش تومن همجنس بخری خوبه

2738