2737
2739
عنوان

شوهرم از دستم ناراحت شد

295 بازدید | 9 پست

وای شوهرم از دستم ناراحت شد چطوری معذرت بخوام برم یه شاخه گل بگیرم ؟؟؟ 

داشتم با مامانم صحبت میکردم هی زنگ زد به گوشیم اخرش دیه برداشتم گفت تلفن خونه چقدر اشغاله گفتم خوب داشتم صحبت میکردم گفت گوشیتو چرا جواب نمیدی الکی گفتم رو سایلنت بود الان فهمیدم گفت کیه گفتم حالااااا پشت خطه خدافظ بعدش یکی دوبار زنگ زدم رد داد بعدش خودش زنگ زد گفت مشتری داشتم بدم میاد میگی حالااااااا هر کی باشه اول باید جواب منو بدی زنگ میزنم بهت چطوریم جوابمو میدی این اخلاقتو ترک کن خدافظ بعدشم قطع کرد ببخشید گفتم اما حسابی بر خورده بهش

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
عب نداره غذا مورد علاقه ای چیزی داره درست کن

از ظهر مونده 😑

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا با زبون خوش میگفتی مامانم بود چی میشد مثلا آخر کلامت یه "مامانم گفت به دومادم سلام مخصوص برسون ...

دیگه دیگه کارم واجب بود عجله داشتم 

وا. برااینچیزام دعوا و بحث میتراشن مگ

من‌ بودم خودم ناراحت میشدم 

2738
من‌ بودم خودم ناراحت میشدم 

یه پارازیت بندازم 😉امضا تو اصلاح کن نوروز 98 تموم شده 😂😂😂😂

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍