2737
2739

اما امروز فهمیدم دلم جوون نیس ،بلکه با بالا رفتن سن از اون خنده های بلند و قاه قاه دیگه خبری نیس

توی یه خانواده ای بزرگ شدم که معتقد بودن دختر باید متین باشه و صدای خندشو کسی نشنوه،بابت یه کار اداری که توی شهربابام اینا داشتم دو هفته اونجا بودم همسرم نتونست بیاد دنبالم،با اتوبوس امروز برگشتم تهران،اتوبوس و دوتا بچه زیر ۵ سال،جوری اروم نگهشون داشتم که نه بچه هام اذیت شن نه سایر مسافرین،ولی خیلی خسته ام

چند تا دختر دانشجو توی این ماشین بودن که خیلی بلند از ته دلشون میخندیدن ،راستش حسودی کردم چرا من ده سال پیش توی دانشگاه شاد نبودم و همش دنبال پول دراوردن و بالا بردن سطح زندگی بابا و مامانم بودم ،چرا اون قدر دغدغه داشتم ،و الان که خانه دارم ۵ ساله چرا باز نمیخندم ،الان که زندگیم خوبه

شاید چون ۳۴ سالمه و سنم بالا رفته،شاید دیگه دل و دماغشو ندارم

منم میبینم افسوس میخورم،البته منم جزو اون دخترایی بودم ک با دوستام شاد بودیم و میخندیدیم،ولی بعد ازدواجم همش تو خونه ام،تو شهر غریب هم هستم و دوستی ندارم

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ک 20 سالمه چه گلی ب سرم زدم؟؟؟میدونی چیه شما همش فکرتون تو گذشته هست حال الانتو دریاب که 10 سال دیگ باز مث الانت حسرت نخوری

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60

از درونت باید شاد باشی... ولی خب اونایی که زیاد تو قیدوبند نیستن انگار شادترن

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین
2738

بستگی ب روحیه خودت داره

منم همیشه بابام حرص می‌خورد ک اینجوری نخند

سوت نزن

اینطور نرو

اونطور نرو

ولی همیشه شاد بودم

البته خب خیلی کم تو خیابون قهقهه میزدم دیگه... 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

من توی نوجوانی پر از اشتیاق رفتن و دیدن و یادگرفتن و دوست شدن و رنگ و شادی داشتم .. همیشه خانوادم جلومو گرفتن .. وقتی ماه ها توی اتاقم میموندم و رنگ خورشیدو نمیدیدم میگفتن چقدر دختر خوبی شدی . گند زدن تو روح و جسم و گذشته و آیندم

اه ما تو ایران خیلی تو قیدو بند سنیم ملکه انگلستان 92سالشه یه کلیپ دیدم درحال رانندگی واقعا خوش به حالش اینقدر دل زنده واقعا پول و ثروت خیلی خوبه جوون میکنه هم دلتو هم ظاهرتو😊

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

من یه دوستی دارم سالها پیش مهاحرت کرد کانادا

میگفت این او ایرانه که سن انقدرررر براشون مهمه مخصوصا زن  ها

اینحا خانم های ۶۰سال به بالا با دوست پسراشون میرن گردش صدای خنده هاشونم همه جا میپیچه