2726

.بستگی به ظرفیتت داره من تجربه شو نداشتم ولی اگه چنین کاری بکنه نمی بخشم.

هرچند بدونم چیزی تو ذاتش نباشه.

ولی ممکنه کسی باشه مشکلی در این کار نبینه خیلی اجتماعی به روز برخورد کنه با موصوع

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قدم بقدم پیش میرن ... 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

جدا نشو ولی دست کم هم نگیر این مسئله رو این یه هشداره 

چه تضمینی وجود داره بعدها بیشتر پیش نره یا نرفته باشه 

قدم بقدم....

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
یعنی چی؟!

یعنی اول توفکرشون بهت خیانت میکنن

بعد فقط درحد نگاهه ودیدن عکس...

بعد ایما اشاره چت... 

بعد تلفنی حرف میزنن

میبینن همو

میرسن ب رختخواب ... 

قدم بقدم .... 

چیکار کنم؟؟

میدونه ک میدونی ؟ 

قابل هضم نیست  ولی میگم با پیام و چت ، باید جدا شد؟

درست میگی هیچ زنی نمیتونه راحت ازکنارش ردباشه ولی خوب به تنهایی دلیل محکمی برای طلاق نیست  مثلا شوهرش از هرلحاڟ مادی معنوی روحی تامین میکنه وتنها ایرادش این باشه مثل فیلم پ ر  ن نگاه کردن 

اره مچش رو گرفتم

باهاش حرف بزن مشاور خوب برین... 

ازش تعهد کتبی بگیر 

شده حق طلاق بگیر وفرصت بده ...

اگر بخشیدیش به عنوان یه بیماری بهش نگاه کن وکمکش کن خودشو درمان کنه ...

اینم بدون کسی ک کاری رو بخواد انجام بده راهشو پیدا میکنه  اون خودش باید بخواد ک وفادار بمونه درغیر اینصورت شما هیچکاری ازت برنمیاد 

همچین میپیچوندت وبرات ردپا نمیزاره ک خدا داند...

اقایی رو دیدم گوشیش رمز نداشت حتی یهنسخه از تلگرامش رو کامپیوتر خونه نصب بود جلوروت سرشو بلند نمیکرد ...‌ 

گوشی مخفی داشت سرکارش شماره مخفی... 

زنشم سرخوش ک همسر من پاکترینه.... بایدخودشون بخوان ..

باهاش حرف بزن مشاور خوب برین...  ازش تعهد کتبی بگیر  شده حق طلاق بگیر وفرصت بده ... اگر ...

حالا من ب شما بگم 

حق طلاق گرفتم.

خونه رو هم زد ب نامم

الان برگشتم ،  یعنی چکش نکنم؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706