2737
2734
عنوان

مامانای با تجربه توجه

75 بازدید | 8 پست

دکتر ب پسرم مولتی ویتامین ویتاتیمان داده روزی ۳ سی سی اون قطره اهنو مولتی ام ک بهداشن داده درکنار این بدم بهش؟یا بسه همین؟یادم رفت بپرسم از دکتر شما چطور میدین ب بچه هاتون

کوچیک ترین مرد زندگیه من پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میاین تاپیک قبلیم نظر بدین ؟

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           
2728
2738

عزیز غیر این مکمل ها خیلی حواست به تغذیه اش باشه چون من تجربه دارم مولتی ویتامین کامل نیازش رو  رفع نمیکنه. 

اولا فقط غذا تازه بده. غذا دو سه وعده مونده نده خاصیت نداره. 

خوراکیهای طبع گرم خونسازن و مقوی و باعث رشد بچه میشه. 

آبگوشت واسش خیلی خوبه. میتونی آب ماهیچه بده. بادوم آسیاب کن   بریز تو غذاهاش. بادوم عالیه واسه تقویت بچه اصلا قطعش نکن. عین دارو همیشه بدی سیستم دفاعی بدن شو قوی میکنه. 

تو برگه های بهداشت گفته زیر یکسال عسل ندین ولی من دادم  و بچه  قوت گرفت و سرماخوردگی ش کلا از بین رفت. اگه بجای قند و شکر عسل بدی خیلی بهتره. 

تو غذاهاش کره محلی استفاده کنید. 

روغن زیتون و کنجد عالیه. 

اگه میخوایید بچه قوی بشه خوراکیهای کارخونه ای و فریزری و سوپری  بهش اصلا نده. 

تو سوپش بلغور گندم خیس کن بریزم....