2726
رفتم دکتر برای تست پاپ اسمیر به غیر از هزینه اولیه برای ازمایش پاپ اسمیر 23 هزار تومن اضافه گرفت؟ آیا باید این هزین رو بگیرن؟
البته تو یک ظرف که آب تو بود ریخت بین دو شیشه نگذاشت و آزمایشگاه هم 43 تومن هزینه آز رو گرفت؟ چه خبره؟
برای تعیین جنسیت گفت از 3 روش استفاده میکنه هم تغذیه هم تقویم هم یک مورد دیگه که 95 درصد احتمال دختر زایی رو تضمین کرد حالا موندم آیا هزینه جدا میگیرن واسه مشاوره دادنشون در مورد جنسیت؟ یا همون پول ویزیت؟
کسایی که رفتن لطفا کمک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفتابگردون من اول رفتم خانه بهداشت اما زنه گفت باید پرونده داشت باشی گفتم خوب تازه اومدم این منطقه پرونده تشکیلذ بدین گفت حامله ای یا بچه کوچیک داری گفتم نه اما قصد بارداری دارم فتن هر وقت حامله شدی میتونی از امکانات اینجا استفاده کنی..... مسخره کردن.
ژیلوان جان 23 هزار تومن پول یک ظرف شیشه ای کوچیک و یک چیزی شبیه گوش پاک کن؟ شما هم این هزینه رو دادین؟
من کرج هستم و هنوز پول ندادم میخوام بدونم بچه هایی که رفتن چقدر هزینه دادن
2728
وااا... چقد زیاد من 7 ماه قبل انجام دادم حول و حوش 20 تومن آزمایشگاه ازم گرفت پزشک هم ازم 10 یا 12 ازم گرفت
یعنی تو این چند ماه انقد گرون شده....
خدایا! تو عشق هستی! بر من ببار و زندگیم را آباد کن! آمین!
منم تو این موندم . تازه دکتر نبود ماما بود و مطب داشت میخوام بدونم اگه اینقدر پولکیه دیگه نرم پیشش.
البته آزمایشگاه گفت اگه نمونه رو بین دو شیشه میگذاشت هزینه اش 19 تومن بود اما این مدل 43 تازه با دفتر چه 43 ومن دادم
ببین دوستم من رفتم دکتر برای معاینه
ویزیتش رو گرفت که 20 تومن بود .اونجا گفت برات پاپ اسمیر انجام میدم که 30 تومن ازم گرفت بابت وسایل
وقتی هم اون شیشه ها رو بردم آزمایشگاه بازم 30 تومن گرفت تا جوابش رو گرفتم
واسه تعیین جنسیت که پول نمی گیرن . هر کی بخواد زیر نظر یه متخصص زنان و زایمان بارداریش رو به اتمام برسونه همون دکتر هم رایگان توی تعیین جنسیت کمکش می کنه . فقط هزینه ویزیتش رو می دی نه چیز دیگه . من هفته پیش با بیمه تامین اجتماعی پاپ اسمیر دادم . دکترم نمونه رو توی مطب ازم گرفت . بردم آزمایشگاه شد 12 تومن .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

*هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی باکاتتر مخصوص بدون درد و بدون خونریزی*

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

من یادم نیست دقیقا چقدر بود ولی خیلی بیشتر از 23 تومن بود آخه اینکه اصلا زیاد نیست که اینهمه بنظرتون پولکی اومده طرف البته من پیش فوق تخصص رفتم نه ماما اگه ایقد پولش مهمه برید بیمارستان 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم