2737
2734
سلام دوستان . مامانم آرتروز زانو داره . بمیرم براش خیلی درد می کشه . متخصص آرتروز زانو (البته از نوع خوب ) سراغ دارین ؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان من بیمارستان اتیه میره اسم دکترشو نمیدونم
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .
2738
دکتر سلیم زداه عالللللللللللللللی مادر بزرگم پیشش میره مطبش کرج ولی از شهرستانها میان پیشش، البته مریض جدید قبول نمی کنه مگه آشنا داشته باشی چون سه روز در هفته تا ساعت 1 شب تو مطب مریض می بینه
تهران بیمارستان سینا کار می کنه
سوگند جان توی نت این آدرسها رو پیدا کردم.امیدوارم بدردت بخوره.مامان من عمل تعویض زانو انجام داد با دکتر شاهچراغی در شیراز.ولی اگه تهران میخواستیم انجام بدیم صد در صد همین حیدریان رو پی گیری میکردیم.امیدوارم مادرتون سلامتیشونو بدست بیارن.

. دکتر کیکاووس حیدریان

نام مدیر: کیکاووس حیدریان
تلفن: ۸۸۷۴۷۴۰۱ الی ۹
نمابر: ۸۸۷۴۶۱۹۴
آدرس: تهران - منطقه ۷ - میرعماد - نبش کوچه ششم - بیمارستان مهراد
۱۵۸۷۹۶۳۱۱۱ :پ.ک
شغل: پزشک: متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل

آخرین تاریخ به روزرسانی: ۸۶/۰۸/۲۶

۳. دکتر کیکاووس حیدریان

نام مدیر: کیکاووس حیدریان
تلفن: ۸۸۸۲۱۰۲۱ الی ۵
نمابر: ۸۸۸۴۶۴۲۰
آدرس: تهران - منطقه ۶ - کریمخان زند - خ. مدیر (حسینی) - م. سنایی - بیمارستان تهران
۱۵۸۵۷۳۷۳۱۱ :پ.ک
شغل: پزشک: متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل

منبع : کتاب اول !

پدرشوهرم ارتروز زانو داشت خیلی شدید شده بود بهش گفته بودن باید جراحی انجام بده . انقدر شدید بود که نمیتونست راه بره و همش درد می کشید بعد کلی پرس و جو بردنش پیش دکتر بهنام نصیری الانم خداروشکر خیلی خوبه میتونه راه بره و درد هم نداره دیگه بقیه هم راحت شدن خودش کارهاشو انجام میده مخصوصا شوهرم 😁😁

2706