2733
2734
عنوان

لکه بینی تو هفته ۱۰ دلیلش چیه؟

2312 بازدید | 18 پست

من ۱۰ هفته و ۵ روزمه دیشب دیدم ازم لک اومد زود شیاف زدم دوساعت بعد رفتم دستشویی دیدم قطع شده بادستمال چند بار پاک کردم چیزی ندیدم..نوار باداشتی گذاشتم صبح دیدم تمیزه رفتم دستشویی باز دیدم چند قطره لک قهوه ای اومد باز شیاف زدم الان دراز کشیدم خیلی نگرانم😭😭😭

خدایاشکرت نینی اومد تو دلم🙏🙏🙏🙏😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استراحت کن احتمالا هماتوم داری..برو دکتر

زنگ زدم دکترم گفت برو سونوگرافی ..ولی میترسم از جام بلند بشم یموقع بدتر بشه

منم ۹ هفته لکه بینی افتادم رفتم بیمارستان اورژانسی سونو کرد گفت هیچ مشکلی نیست نه هماتوم داشتم نه چیزی. دلیلشم معلوم نشد .تا ۱هفته هم لکه بینی داشتم .اولش صورتی بود بعد قهوه ای .من چون سابقه سقط دارم ترسم بیشتر بود. اما فقط باید بری سونو تا معلوم بشه و خیالت راحت بشه عزیزم.انشالله چیزی نیست نگران نباش

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏
2738
منم ۹ هفته لکه بینی افتادم رفتم بیمارستان اورژانسی سونو کرد گفت هیچ مشکلی نیست نه هماتوم داشتم نه چی ...

اره صبح طاقت نیاوردم رفتم سونوگرافی گفت چیزی نیست همه چی نرماله..نگرانیم برطرف شد ..دوسال پیش سقط داشتم ترسیدم..

اره صبح طاقت نیاوردم رفتم سونوگرافی گفت چیزی نیست همه چی نرماله..نگرانیم برطرف شد ..دوسال پیش سقط دا ...

خب خدارو شکر عزیزم. یکم استراحت کنی خوب میشی 

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏

سلام،من هشت هفته بودم لکه بینی داشتم رفتم دکتر سونو واژینال برام نوشت انجام دادم دکتر سونو گفت هیچ مشکلی نیست طبیعیه،ی نفر خیلی اصرار کرد که برو پیش دکتر من رفتم تا گفتم لکه بینی دارم بدون هیچ سوال دیگه گفت همین الان شیاف بزار تا گذاشتم افتادم رو خونریزی شدید فرداش دکتره گفت سقط شده دو سانت ازش مونده قرص داد وقتی قرص رو خوردم تازه جنین سقط شد،الان خیلی میترسم که باردار بشم

خب خدارو شکر عزیزم. یکم استراحت کنی خوب میشی 

امروز رفتم دستشویی ازم خون قرمز اومد وقتی سونو نرماله اخه این خونریزی از چی میتونه باشه😭😭😭

سلام،من هشت هفته بودم لکه بینی داشتم رفتم دکتر سونو واژینال برام نوشت انجام دادم دکتر سونو گفت هیچ م ...

من شیاف زدم قطع شد ولی امروز دوباره رفتم دستشویی ازم خون قرمز اومد الان دوتا شیاف زدم خوابیدم..

انشالا که چیزی نیست،خوشبحال قدیمیا این دردسرا رو نداشتن

اره واقعا خیلی نگرانم نمیدونم چی میشه فقط توکلم به خداست🙏🙏🤲🤲🤲🤲😔

2706