2726

الان ۶ماهمه شیکمم گنده شده خودمم یه کوچولو تپل شدم دیشب شوهرم عکس کیم کارداشیانو بهم نشون میده میگه چقدر این خوشگله ایدا😑میدونه هاا من الان خیلی حساس شدم گفتم اره خیلی زیباست گوشیو بده بهت نشون بدم قبل عملشو شکل بشکه بود عکسشو پیدا کردم بهش نشون دادم نشستم رو شیکمش بهش کردم گوشیو کردم تو چشش گفتم بعده زایمانم باااااید پول بدی برم عمل کنم مثل این بشم😐اخه اون کجاش خوشگلههه؟ الان عکس قبلو بعدشو میزارم

کیم کارداشیان کجاش خوشگله 😞

فقط  کان  داره یه عالمه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بزار 

امضات😂😂😂😂👌👌👌👌

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
امضات😂😂😂😂👌👌👌👌

😁😁😁

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
همون بگو اسی تو راضیی کیم عکس تو رو بذاره تو صفحه ش بعد بگه بشکه س😂😑

والا😂😂😂تازه هنوزم عکسو نذاشته

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706