1480
1632

الان ۶ماهمه شیکمم گنده شده خودمم یه کوچولو تپل شدم دیشب شوهرم عکس کیم کارداشیانو بهم نشون میده میگه چقدر این خوشگله ایدا😑میدونه هاا من الان خیلی حساس شدم گفتم اره خیلی زیباست گوشیو بده بهت نشون بدم قبل عملشو شکل بشکه بود عکسشو پیدا کردم بهش نشون دادم نشستم رو شیکمش بهش کردم گوشیو کردم تو چشش گفتم بعده زایمانم باااااید پول بدی برم عمل کنم مثل این بشم😐اخه اون کجاش خوشگلههه؟ الان عکس قبلو بعدشو میزارم

کیم کارداشیان کجاش خوشگله 😞

فقط  کان  داره یه عالمه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613
کیم کارداشیان کجاش خوشگله 😞 فقط  کان  داره یه عالمه

😂😂😂😂👌

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس پروفایلِ منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکس پروفایلمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

بزار 

خدارو چ ديدي؟! . . .شايد يِ شبم . . .ما تا سرمونو گذاشتيم رو بالش خوابمون برد!🖤🖤🖤                                                   من اکسیژن نمیخواستم به نفسای تو راضی بودم :)

کیم راضیه میخوای عکسشو بذاری وقیح برمیداره ها😑😂

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس پروفایلِ منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکس پروفایلمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
1614
بزار 

امضات😂😂😂😂👌👌👌👌

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          نزدیک عیده :اتاقهاتون رو بتکانید قبل از انکه مادر انهارا بتکاند و چیزاهای پیدا کند که پدر هم شمارا بتکانند(خودم رحمت الله)
امضات😂😂😂😂👌👌👌👌

😁😁😁

خدارو چ ديدي؟! . . .شايد يِ شبم . . .ما تا سرمونو گذاشتيم رو بالش خوابمون برد!🖤🖤🖤                                                   من اکسیژن نمیخواستم به نفسای تو راضی بودم :)
همون بگو اسی تو راضیی کیم عکس تو رو بذاره تو صفحه ش بعد بگه بشکه س😂😑

والا😂😂😂تازه هنوزم عکسو نذاشته

1523

اون همه جاش عمله عزیز من اصلا فیک فیکه شما هم میگفتی عزیزم پول بده منم اینشکلی شم 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿