2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم و دخالتهاش

1036 بازدید | 68 پست

بچه ها دیروز قراربود با جاریم بریم خرید یهو دیدیم خواهرشوهرمم راه افتاده دنبال داداشاش و اومد تو ماشین.خلاصه همش داشت ب من بیمحلی میکرد و با جاری و برادرشوهرم گرم.میگرفت.بعدش همش حرف مینداخت ک عید امسال هم مثل پارسال باهم بریم مسافرت وپدرشوهرو مادرشوهرم ببریم.من چون شوهرم اونجا بود چیزی نگفتم ازماشین پیاده شدیم باز اومد میش من حرف انداخت و چون تاحالا حرکت زشتی ازش ندیده بود حرفشو با ی لبخند مصنوعی جواب دادم (روم نشد جوابشو بدم).بعدش ب شوهرم گفتم ک من پارسال با اینا اومدم مسافرت اصلا خوش نگذشت امسال خواهشا با اینا برنامه نچین.تو راه برگشت همش خواهرشوهره داشت تعریف عروسای مردمو میکرد ک جاریم محترمانه جوابشو داد باز شروع کرد ک اینسری من برگشتم گفتم اخه از چه لحاظ خوبن????بعدش اومدیم خونه شوهرم بهم پیله میکنه ک چرا حاضرجوابی کردی?منم گفتم من فقط سوال پرسیدم.بعدشم بچه ها اصلا اصلا دوس ندارم امسال با اونا برم بیرون لعنت ب هرجی عیده بیاد.چکارکنم?

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من هر سال باهاشون میرم اونم ۸ روز  

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

به نظرم نباید اینجور با شوهرت حرف بزنی حساسترش میکنی. یعنی چی با " اینا" نمیخوام برم مسافرت؟ با "اینا" بهم خوش نگذشت؟ بگو عزیزم دلم لک زده واسه مسافرت دوتایی امسال مسافرت عیدمون دونفرستاااا با شوخی و خنده

من حاضرم تو خونه باشم ولی با خانواده شوهر مسافرت نرم

خوب همیندیگه من پارسال مجبوری رفتم امسال اصلاااااا دوس ندارم و نمیخوام اصلا خوش نمیگذره

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2706