2737
2734

۶ ماهه اقدامم فک میکردم همون اول میشه رفتم با شوهرم دکتر کلی آزمایش دادیم دکتر  گفت جفتتون سالمین ولی انگار این ماهم خبری نیست فک کنم تا ۴ روز دیگه پریود بشم هم سینه هام دارن سفت میشن هم هیچ ترشحی ندارم هم زشت شدم و هم اعصابم به هم ریخته علایم پریودیه؟؟؟شما هم همین طوری هستین؟؟الان استرس گرفتم که نکنه حامله نشمو گیره دکترا بیفتم؟؟جاریم دوسال بعد من عروسی کرد الان بچش ۴ ماهشه و کلی تو فامیل داره منو خرد میکنه با رفتاراش فک میکنن من بچه دار نمیشم😣

یا عماد من لا عماد له,,,,

هنوز ۶ماهه اقدامی ک سالمم هستین

تا ۱سال طبیعه عزیزم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

تا یک سال باردارنشدن طبیعی من نه اقدامی کردم نه ازمایشی دادم فقط جلوگیری نکردم بعد ۹ ماه باردارشدم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنی که صاحب فرزند نمی شد پیش پیامبر زمانش میرود و میگوید از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.

پیامبر وقتی دعا میکند و وحی میرسد او را بدون فرزند خلق کردم. زن میگویدخدا رحیم است و میرود.

سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید که او فرزندی ندارد زن اینبار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.

سال سوم پیامبر وقت زن را با کودکی در آغوش میبیند.

با تعجب از خدا میپرسد :بارالها،چگونه کودکی دارد اوکه بدون فرزندخلق شده بود!!!؟

وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهدداشت ،او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت.

با دعا سرنوشت تغییر میکند...

از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...

ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.

هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست

زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.

ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا...

رحمت خدا ممکن است کمی تاخیر داشته باشد اما حتمی است..🌺🍃

@tebesonati99

‎‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌

2728
2738
اقدام با جلوگیری نکردن چه فرقی داره؟

اقدام تو مواظب دوره سیکلت هستی کیت میزنی و منتظر تخمک گذاریتی که سر موعد اقدام کنی بعد پریودیت زیاد رابطه برقرار میکنی چیز خاصی میخوری یا نمیخوری منتظر علائم میشینی و از قرص و چیزای تقویتی استفاده میکنی و... 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم