2737
2739

۴۸ساعت

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فرنی میخوام دلم هوس کرد

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

عزیز دوستان خیلی زیاد نوشتن به بچه فقط باید غذا تازه داد. غذای مونده رشدش عقب میندازه. مجبوری 3 یا 4 ساعت بعد هم بده. ولی غذا مونده  شاید ظاهرش نشون نده ولی ارزشش غذاییش کم میشه. شاید امروز اتفاقی نیافته ولی در دراز مدت سیستم دفاعی بدنشو ضعیف میکنه.   از مواد تازه هم استفاده کن. خوراکیهای کارخونه ای و فریزری و سوپری هم نده.

2738

من تا 1 سالگی دخترم هیچ غذای مونده ای بهش ندادم 

نهایتا 1 ساعت از پختش میگذشت میدادم اگر نمیخورد یا میموند یا خودم میخوردم یا دور میریختم

از بعد از 1 سالگی تا الان که 2 سالش شده هم فقط غذاشو 6 تا 8 ساعت توی یخچال نگه داشتم و بهش دادم مثلا از نهارش کمی نگه داشتم برای شامش اما غذای شب مونده تابحال بهش ندادم

غذای کودک حتما باید تازه باشه مخصوصا غذاهایی مثل فرنی که حاوی شیر هستند

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
عزیز دوستان خیلی زیاد نوشتن به بچه فقط باید غذا تازه داد. غذای مونده رشدش عقب میندازه. مجبوری 3 یا 4 ...

درود بر شما

دقیقا همینطوره

غذای مونده هیچ ارزش غذایی نداره

مخصووووووووصا عذاهای حاوی شیر و تخم مرغ که باید در لحظه مصرف بشن و باقیمانده اشون دور ریخته بشه اینجور غذاها نه تنها ارزشمند نیستن بلکه حاوی باکتری میشن و میتونن کودک رو مسموم کنن

عزیز دوستان خیلی زیاد نوشتن به بچه فقط باید غذا تازه داد. غذای مونده رشدش عقب میندازه. مجبوری 3 یا 4 ...

ینی شیرازاین پاستوریزه هانخرم؟

سال اول چیامیتونم بدم؟

انگاردخترم فرنی زیاددوست نداره البته تازع شروع کردم میدم بهش

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
من تا 1 سالگی دخترم هیچ غذای مونده ای بهش ندادم  نهایتا 1 ساعت از پختش میگذشت میدادم اگر نمیخو ...

تایک سالگی چیامیدادی به دخترت؟

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
تایک سالگی چیامیدادی به دخترت؟

هر چیزی که دوست داشت و میخورد

من فقط غذاهای بی ارزش مثل فست فود و غذای بیرون و هله هوله به دخترم نمیدادم و هنوزم نمیدم

اما انواع میوه به غیر از کیوی و توت فرنگی رو بهش دادم و میدم

انواع غذاها رو هم بهش میدم

انواع سبزیجات به غیر از بادمجون و فلفل دلمه ای رو هم بهش دادم

لبنیات و تخم مرغ یا تخم کبک یا تخم بلدرچین هم توی برنامه روزانه اش هست معمولا

روغنی هم که از اول برای پخت غذاهاش استفاده کردم روغن زیتون بوده