2737
2734

چرا نمیفهمن حالم خوب نیس دکتر گفته فقط استراحت مطلق وگرنه بچه تو ازدست میدی، مادر شوهرم اون جاری مو خیلی دوسداره چون از فامیلاشه به بقیه توجه نداره الان من از وقتی حامله شدم یک بار نیومدن سر بزن بعدم  بهش میگم حالم بده تهوع دارم میگه توجه نکن جدی نگیر  انگار دست منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلاااااااا نرووووووووو

گوش به حرف این و اون نده

پای جون یه بچه درمیونه

بگو دکترم گفته استراحت مطلق 

اصلا هم برات مهم نباشه کی خوشش میاد کی بدش میاد

اگه واقعا اینقدر نفهمن بذار ناراحت بشن مهم نیست

2738

نرو عزیزم وقتی حالت براشون مهم نیست تو چرا برات مهمه ناراحت بشن یا ن

بارداری الان سخت شده ارزش نداره ک خودت بخاطر بقیه اذیت کنی

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
مادرشوهرت عن خورده بلانسبت...ساده ای دختر جاری چیه که ادم بخادد بره حتی موقع ای که سرحالی

من که از هیچ کدومشون خوشم نمیاد میدونم اگر نرم میگن خودشو گرفته اجتماعی نیس هزار چرت پرت دیگ آخه ی بار مهمونی شون نرفتم بگوشم رسید 

من که از هیچ کدومشون خوشم نمیاد میدونم اگر نرم میگن خودشو گرفته اجتماعی نیس هزار چرت پرت دیگ آخه ی ب ...

تو الان سلامتی خودت بچت مهم ..بذار بگن در طویله باز همیشه..من که فعلا جاری ندارم ولی مادرشوهرم مزخرف درگخ میکنم

یا  ودود ...

عزیطم مگه مادر شوهرت نون و ابتو میده یا اختیارت دست اوناس. حرف باد هواست انقدر بگن تا بترکن.اگه بچت چیزیش بشه یه کدوم ازونا نمیتونه کاری برات بکنه و حتی نمیاد کمکت کنه. بزار راحت بگم درصد کمی از خانوما  فقط یک بچه میتونن بیارن خدایی نکرده دور از جونت اگه نیم درصد تو یکی ازونا باشی و نینی و از دست بدی میتونی خودتو ببخشی؟خیلی راحت تو خونه استراحت کن هر چیم گفتن اهمیت نده

روانشناسی کودک