2726
عنوان

حال بد تموم نداره چرا

190 بازدید | 29 پست

نمیدونم چرا یه حال بدی پیدا کردم که احساس میکنم اخر دنیاست و از احساسات منفی خالی نمیشم زندگیم اروم و عادیه و مشکلی ندارم اما نمیدونم چرا حالم خوب نمیشه...من که عاشق دوستامم حتی با اونام میرم بیرون و کلی میخندم و شاد میشم اما باز ته دلم حالم بده و این حال و احساس بد تمومی نداره...واقعا نمیدونم شکل چیه🙁

وای منم تازگیا اینجوری شدم دلم میگیره، گریم میگیره،چیزی خوشحالم نمیکنه،پدرم که فوت شد من حالم همینه سه ساله، غصه مامانمو خیلی میخورم انگار افسردگی گرفته😔😔

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون وجدان بیداری داری فقط راحتی و ارامش خودت برات مهم نیست خواه ناخواه تاثیر میگیری از خبرای بد اج ...

منم همینم غصه همه رو مخصوصا خانوادمو خیلی میخورم😔

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

خب با بیرون رفتن با دوستات فقط خوش میگذره و اونم تو لحظه ولی انسان نیاز به تخیلیه هیجانات منفی داره تو میتونی تا یه مدت روزی ۳۰ دقیقه هیجانات منفی رو رو کاغذ بنویسی از عمیق ترین طرز فکرات بدون سانسور بنویس رو کاغذ حتی بد و بیرا بگو داد بزن توهین کن از درد دلات بنویس هر حس منفی رو بریز بیرون بعد کاغذ و پاره پوره کن آتیشش بزن با اب بشور بره بعدش دیگه اصن بهش فکز نکن ی دوش بگیر موزیک گوش کن آشپزی کن کارای مورد علاقت دیگه بیرون برو پیاده روی کن کم کم کمک میکنه حالت خوب شه البته اینم در نظر بگیر بعضی از اندوها جز حالای بده نرماله مثل همین مرگ و میرا و اینا که باید راحت گریه کنی و جلو خودت نگیر

مرسی عزیزم دوس دارم فقط جیغ بزنم که خالی بشم

من میخام برم کلاس یوگا شنیدم واسه ارامش و روحیه خیلی خوبه

منم همینم غصه همه رو مخصوصا خانوادمو خیلی میخورم😔

ببین عزیزم این خیلی خوبه که دغدغه دیگرانو داشته باشی

اما داری میگی که سه ساله پدرتون فوت شدن و هنوزم داری غصه میخوری

هر کسی افسانه شخصی خودشو داره. راه مخصوص به خودشو داره 

وجدان آگاه و بیدار تا اونجایی خوبه که بتونی کاری انجام بدی و کمکی بکنی. ولی وقتی نتونی کاری انجام بدی و مدام غصه بخوری این میشه باعث ویرونی زندگی خودت و شاید اطرافیانت. یعنی نه تنها سازنده نیست که مخربه

ببین مثلا ممکنه برادر من، تو زندگیش عذاب بکشه. حالا من تا جایی که بتونم و از دستم بر بیاد عذابشو تخفیف میدم. اما وقتی کاری از دستم بر نیاد نباید بشینم همش غصه اونو بخورم. هر کدوم از ما قبل از اومدن به این دنیا، نقش خودمون رو انتخاب کردیم و اومدیم تا به چالش کشیده بشیم. تمام سختیا و رنج ها، امتحان و آزمونی هستن که میتونن باعث پیشزفت روحی ما بشن

میدونم حرفام شاید خنده دار و غیرمنطقی به نظر بیاد اما تحقیقاتم از سیزده سالگی تا الان که نزدیک سی سالمه منو به اینجا رسونده

انجام کارهای خیر هم خیلی به حال خوب کمک میکنه هرچقدر حال ادمای بیشتری رو خوب کنی حال خوب تری داری بخصوص اگه کار خیرت زندگی طرف و بکل زیرو رو کنه و بسمت بهتری بره من خودم بشخصه حس میکنم این کار تنها کاریه که به حال خوب دائمی من کمک میکنه و بهم آرامش میده

ببین عزیزم این خیلی خوبه که دغدغه دیگرانو داشته باشی اما داری میگی که سه ساله پدرتون فوت شدن و هنوز ...

عزیز حرفات خیلی ام خوب و بجاست،ولی من دست خودم نیس وقتی میبینم مامانم تنهاست یا مثل افسردها هیچی خوشحالش نمیکنه دوست دارم زار بزنم براش بخدا الانم دارم با گریه مینویسم

ببین عزیزم این خیلی خوبه که دغدغه دیگرانو داشته باشی اما داری میگی که سه ساله پدرتون فوت شدن و هنوز ...

به نظرت بچه آوردن حال دلمو خوب میکنه یا نه؟

2706