2726
عنوان

ماهواره

110 بازدید | 10 پست

سلام دوستان،کنترل ماهواره دستم بود نفهمیدم چه کلیدی زدم شبکه هایی که نصاب برامون مرتب کرده بود رفت چی بزنم بیاد دوباره؟ممنون میشم اگه بلدین بهم بگین

فقط صدای یعنی رادیوهست

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اومده رو همه کانالا فک کنم اون لیستمون نیست دیگه

ها کانال چینیش بهم خورده خوب دوباره درست کن دکمه okروبزن پایین گفته

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2728
یعنی باید همه رو دوباره بیارم؟

آره خودش میاره اگه تنظیماتش درست باشه وگرنه باید نصب بشه 🌹

سلام گلم خوبی دخترت خوبه حالش؟ببخشید چند ماهه بود عمل کردید الان کامل خوب شده یا همش باید تحت نظر باشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
سلام گلم خوبی دخترت خوبه حالش؟ببخشید چند ماهه بود عمل کردید الان کامل خوب شده یا همش باید تحت نظر با ...

سلام عزیزم خداروشکر خوبه ۳ ماهش بود عمل کردیم چکاب سالیانه داره

سلام عزیزم خداروشکر خوبه ۳ ماهش بود عمل کردیم چکاب سالیانه داره

خب هزار بارخداروشکر

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن