2737
2739

الان چن روزی قهر کردم اومدم خونه بابام 

بخاطر دعوا که باهم داشتیم هرسری دعوا داریم یاد گرفته کتک میزنه حالا جوری نمیزنه میرم پزشک قانونی دیه بگیرم😜در حد ک ردش هیچ اثری نمونه میزنه حالا شاید من پوستم کلفت شده همون واسم دیگه خیلی سنگین شده دیگ زدم از خونه اومدم بیرون الان نه زنگی نه پیامی 

الان عکساش نگا میکردم دلم تنگ شده واسه شبا باهم تاصبح بیداربودیم فیلم نگا میکردیم خوش بودیم. یهووو جو زندگیمون بهم ریخت😔😔😔

اگر نمی خواهی در حق تو داوری شود، درباره دیگران داوری نکن.

فقط خواهش میکنم صبر کن تا پشیمون بشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

توحامله ای و کتک میخوری؟؟

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط خواهش میکنم صبر کن تا پشیمون بشه

گف برو تاعید ک بیام تکلیفتوروشن کنم اخه تا عید چ جوری بشینم خونه بابام بدون تکلیف

چطور میشه بااین مرردا زندگی کرد واقعا من امشب چون شوهرم گف توهرکارمیخوای میکنی و ب من نمیگی یعنی بدون هماهنگی ب جاریم گفتم میخوایم بیام خونتون شوهرمم توراه این حرفا بهم زد کلا باهاش قهر کردم😵😵😵

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰
چطور میشه بااین مرردا زندگی کرد واقعا من امشب چون شوهرم گف توهرکارمیخوای میکنی و ب من نمیگی یعنی بدو ...

میخاستی بگی از خداتم باشه ک میخام بریم خونه فامیلت حالا تو قهرمیکنی

2738
میخاستی بگی از خداتم باشه ک میخام بریم خونه فامیلت حالا تو قهرمیکنی

ن من قهر کردم میگف توک میدونستی من سرکارم باهام هماهنگ میکردی گفتم دلم نخواست

نمیدونم چکار کنم هنوز بابام خبر نداره به بابام چه جوری بگم😔😔😔 حوصله دعوا جربحث اصلا ندارم بعضی وقتا میگم اگ بچه هام نبودم خودم میکشتم راحت فقط دلم ب حال اینا میسوزه

خوب راس گفته بنده خدا شایذ اون روز حال نداشته خسته بوده بایا هماهنگ میکردی عزیزم حق داره 

وخدایی که به شدت کافیست بهم دیگه دعا کنیم باهم دیگه بخندیم به هم دیگه نخندیم 
خوب راس گفته بنده خدا شایذ اون روز حال نداشته خسته بوده بایا هماهنگ میکردی عزیزم حق داره 

اخه دوتاجاریام اونجابودن منم حسودیم شد😂😂😂

اها حتما خسته بوده خو بهش میگفتی😐قبلش 

اخه دوتاجاریام اونجابودن منم حسودیم شد😂😂😂

ن دیگه شما اشتباه کردی 😆😆بعضی وقتا مردها حس جایی رفتن ندارن والا 

وخدایی که به شدت کافیست بهم دیگه دعا کنیم باهم دیگه بخندیم به هم دیگه نخندیم 
ن دیگه شما اشتباه کردی 😆😆بعضی وقتا مردها حس جایی رفتن ندارن والا 

زیاد ب حسشون اهمیت نده پرو میشه توخون ما زن سالاری مردانباید پرو کرد

2706