2726

سلام دوستان براپسر که لیسانس داره میگیرهرشتشم حسابداریه چی پیشنهادمیدید

رفتن‌سرکارم به ماخیلی دوره باید یک ساعت وخورده ای توراه باشی

تازه اونم کارنیست یادنمیدن 

ترو امام‌حسین قسم چیزخوبی میدونید بگید کلافه شدم هیچ کاری نیست ک نیست

لطفا برای سلامتی دخترم دعا کنید زودتر خوب بشه از هر نظر سالم و سلامت بشه آمین 

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برای سلامتی دخترم دعا کنید زودتر خوب بشه از هر نظر سالم و سلامت بشه آمین 

ایشالا هرچ زودتر خوبشه گلم 😓🌹

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
2728

سلام دوست گرامی...میتونم معرفیش کنم به یه موسسه که بره اونجا کار عملی یادبگیره وبعد ازمدتی یکسال سابقه هم براش درست میشه...هرجابره ازش چنتا سوال میپرسند ک ببینند چقدر کار بلده اونوقت استخدام میشه...کی دیده یه ادم متخصص بیکاررباشه؟

یه شغلی در حد دکتری درامد داره 

😂😂😂😂

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
اینا اگه بلد بودن که سر خودشونو دوا میکردن ،اینجا پلاس نباشن ولی شرکت حسابداری بزنه و کارای مالیاتی ...

بابااین کاراپول 

میخاد طرف جای بابامه هنوپولش نمیرسه برااین‌کارا😑

نرم افزارا رو بگیره باهاشون کار کنه روون شه

بعد کارای مغازه ها رو انجام بده 

ی هفته کار میبره پول خوبی هم داره

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
سلام دوست گرامی...میتونم معرفیش کنم به یه موسسه که بره اونجا کار عملی یادبگیره وبعد ازمدتی یکسال ساب ...

من متخصص ،رزومه فول اما بیکار

باور نمیکنی توی بهترین جاها کار کردم خودم کارفرما بودم الان هر جا رزومه میفرستم انگار نه انگار

سلام دوست گرامی...میتونم معرفیش کنم به یه موسسه که بره اونجا کار عملی یادبگیره وبعد ازمدتی یکسال ساب ...

شماکدوم استانید اقاهستید؟

ازاین موسسه ها که یادمیدن نرم افزارپولیه؟؟

2706