2726
عنوان

برم برای درمان نازایی یا چی؟؟؟

88 بازدید | 9 پست

سلام عشقولیا من الان دوسال فهمیدم ک پلی کیستیکم اول که فهمیدم تو دوران عقد بودم و کیست های ریز زیادییی داشتم و مدت پریودمم خیلییی طولانی شد ک از همون موقع درمان و شروع کردم با ال دی و دوفاستون و متفورمین ۵ ماهه ک عروسی کردم و از همون ماه شروع به اقدام کردم

این ماه هم ک پریود نشدم کلا 

رفتم دکتر و آمپول داد دوتا باهم زدم و الان ۵ روز میگذره ک هنوز پریود نشدم 

دکترم داره از این جا میره

دوتا دکتر معرفی کرد یکی برای تنظیم پریود

یکی برای نازایی

الان موندم نازایی شامل حالم میشه یا تنظیم پریود؟؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

و اینم بگم ک نسبت به دوسال قبل وضعیت بدتر شده دکتر گفت که تنبلی تخمدانت پیشرفت کرده و زیاده

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا بجاش ورزش نميكنى

ورزش هم میکنم اونم خیلی سخت

اول برو تنطیم پریود بعدش نازایی جفتش رو داری دیقه

اخه گفتم یهویی دوتا دکتر عوض نکنم اونی ک مخصوص تنظیم پریود اصلااا کار نازایی رو انجام نمیده