2737
2734
عنوان

کاربران محترم

2304 بازدید | 241 پست

سلام

نمی خوایین بس کنین نه؟  

چند بار دیگه من تاپیک بزنم که دست بردارین؟  

چند روز دیگه سایت رو ببندیم ؟  

من که هر کس تاپیک بزنه در مورد هواپیما -حوادث اخیر- مجری-  چند همسری -کیمیا علیزاده- سردار -ترامپ - بی تذکر میبندمش

کاربرایی که توجه نمی کنن و میرن تو این تاپیک ها پست میذارن هم قطع میشن تاپیک های دیگه کاربرا التماس میکنن جواب نمی دین بعد این تاپیک ها که ممنوعه همه جواب میدین؟ باشه منم قطعتون میکنم چقدر تذکر بدم چقدر تاپیک بزنم؟  

قشنگ تاپیک میزنین در مورد مسئولین؟ این همهههههههههه من گفتم ممنوعه که

اگر دوست ندارین اخر هفته سایت رو ببندیم اینطور تاپیک ها رو گزارش بزنین و تو تاپیک هم بگین ممنوعه قفل کنن بحث نشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی اینو یادم رفت بگم قفل هم باشه قطع میشین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728

نبندید ما باردارا،برامون سوال پیش میاد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2738
راستی اینو یادم رفت بگم قفل هم باشه قطع میشین

نی نی یار جون 

تگ دون من خرابه لطفا درسش کنید چند بار هم تو تماس با ما گفتم اما درس نشده 

تگ نمیشم چرا من؟؟؟ 

خدایا شکرت 🙏🏻
2706