2733
2734
عنوان

دلم گرفته...

119 بازدید | 10 پست

سلام فردا امتحان دارم ولی نمیخونم چون بخاطر شش نمره ارزش نداره ی کتاب ۲۰۰ صفحه ای بخونم ولی دلمم شدید گرفته امروزم موعد پری بوده و هنوز نشدم اینا ب کنار الان من چیکار کنم؟ کجا برم؟ چیکار کنم دلم واشه ی ایده بدین لطفا...ب دوستلمون زنگ زدم گفتن مهمونیم تنهایی بیرون بریم هم نمیچسبه پس چیکار کنم؟ گریم گرفته اخه...جمعه تولدمه شوهرم اصلا ب روش نمیاره خواهرشوهرم خود ب خود الان باهام دعوا کرد ی هفته هست پشت سرهم دارم امتحان میدم و مجددا فردا و کل هفته بعدم امتحان دارم مامانم اینام شهرستانن نمیتونم برم پیششون گریه کنم خالی میشم؟

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

ببین ی ۴ پنجتا اهنگ قری دان کن اولی شاید پانشی با دومی پا میشی .پاشو غذاهای موردعلاقتو بپز بزن به بیخیالی بشین فیلم عروسیتو ببین .زنگ بزن کلیییی با مامانت حرف بزن .اصن برو ی کافه بشین واسه خودت هرچی دوس داری سفارش یده گور پدر زندگیو همه ادماش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین ی ۴ پنجتا اهنگ قری دان کن اولی شاید پانشی با دومی پا میشی .پاشو غذاهای موردعلاقتو بپز بزن به بی ...

زنگ زدم ب مامانم دلم وانشد حس و حال غذا پختنم ندارم شکمم هم درد میکنه با چ حالی برقصم اخه😭😭

الهی دلت اروم بشه. ..با دل گرفته ات لطفا برا آرامش دل منم دعا کن و برا انتقالی کار شوهرم به شهر خودم ...

ان شالله ک ب زودی ب حاجت دلت برسی

آخی 😔با همسایه ها ارتباط نداری

آپارتمان نشین نیستم بعدشم کلا س ماهه عروسی کردم برم دم خونه همسایه بغلی بگم چی؟ همشون چهل ب بالا سنشونه اصلا حرفم باهاشون نمیگیره ک😔😔

2738
قرص یخور ش.یاف بزن ..ولی نزار شیطون وجودتو بگیره فیلم ببین .تخمه بشکن 

دلم میخاد گریه کنم ...ای خدا چرا مهدی ب روش نمیاره دوروز دیگه تولد منه اخه

دلم میخاد گریه کنم ...ای خدا چرا مهدی ب روش نمیاره دوروز دیگه تولد منه اخه

ی مثالی هست میگه اگه کسی ازت تشکر نمیکنه خودت دست خودتو ببوس بگووووو دمت گرممممم که انقد باحالی ...تا ۲ روز دیگه شاید برنامه ای داره اگه نداره خودت کیک بخر واسه خودت کادو بخررر اینجوری نزار وجودت غم بشه