1619
1605
عنوان

<<<<<شعر۵>>>>>

| مشاهده متن کامل بحث + 28742 بازدید | 6315 پست
خیر. لایک زیاد کردی منم فکر کردم باید لابد همو بشناسیم. بهرحال خوشبختم    

من کلا اینجا وظیفه ی لایک کردن به عهده مه😁⚘

💕من به خودم افتخار میکنم....من با خیلیا فرق دارم...حرف زیاد میزنم...شوخی زیاد می کنم ولی نه با هر کسی...اونقدر حال طرف مقابلم برام مهم هست که خودم پا پیش بذارم واسه جبران اشتباهم .مغرورم ولی کسی رو پایین تر از خودم نمیبینم...پرو ام ولی بی ادبی نمیکنم...حرف دلمو رک میزنم ولی بی احترامی بلد نیستم...خودمو نمیکشم واسه اینکه یکی بهم توجه کنه...من به خودم افتخار میکنم💕

@بینام_29    مرسی که داری میشی همون فاطمه ی روزای اول دوستیمون ..باید بهت تافت بزنم تو همین حالت بمونی😂😂

دل من رای تودارد

سر سودای تو دارد..😍

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

مشغول باشید،    

لایک❤

💕من به خودم افتخار میکنم....من با خیلیا فرق دارم...حرف زیاد میزنم...شوخی زیاد می کنم ولی نه با هر کسی...اونقدر حال طرف مقابلم برام مهم هست که خودم پا پیش بذارم واسه جبران اشتباهم .مغرورم ولی کسی رو پایین تر از خودم نمیبینم...پرو ام ولی بی ادبی نمیکنم...حرف دلمو رک میزنم ولی بی احترامی بلد نیستم...خودمو نمیکشم واسه اینکه یکی بهم توجه کنه...من به خودم افتخار میکنم💕
پاشو برو صبحونتو بخور    

😂😂😂😂تو اینجا چه وَکولی...

گشنمه ولی شیرکاکائو موخوااام...قسمت دردناکش اینه نداریم😭😭😭😭😭😭

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
1522

اندر احوالات عشق ماهمین یک جمله بس!!

من تو را بسیار میخواهم..تو، من را....بگذریم...

!!!!!!💔

هیچوقت ادمی رو که به شما میگه <<حالم خوب نیست>>

رو به حال خودش رها نکنید

آدم به هرکسی نمیگه حالم بده...!

******// @

خانم معلم شما خودت گلی....❤❤

بانو نتم خیلی ضیعفه طول میکش👋👋

سلام صبح بخیر 

صبحتون 

پراز عشق وامید

همراه با کلی اتفاقهای عالی

امیدوارم 

زندگیتـون عسل

خوشبختی سرنوشتتون

و عشق مهمان 

همیشگی خونه تون باشه

هیچوقت ادمی رو که به شما میگه <<حالم خوب نیست>> رو به حال خودش رها نکنید آدم به هرکسی ...

یڪ باغ سلام

یڪ جهان زیبایے

یڪ عمر سرافرازے

یڪ تبسم ناز

یڪ تن سالم

یڪ دل خوش

یڪ صبح دلنشین

آرزوے من براے شما

صبح تون بخیر و خوشی

1614
پاشو برو صبحونتو بخور    

سلام..خوشحال شدم دیدمت...خیلی وقته ندیدمت😍😍😍😘😘😘البته به طهر داریم نزدیک میشیم...😂😂😂اما برات کپی میکنم😎😎😎😁😁

صبح آمده، برخیز

که خورشید تویی،

در عـالـم نـا امـیدی

امـید تویـی؛

در جشن طلوع صبح

در باغ وجود،

آن ‌‌گل ‌‌که ‌‌بروی‌‌صبح ‌

خندید‌‌ تویی ...

ای دوست قبولم کن وجانم بستان
مستــم کـــن  وز هر دو جهانم بستان
بـا هـــر چـــه دلم قـــرار گیـــرد بــی تـــو
آتش بــه مـــن انـــدر زن و آنـــم بستـان...

💔خيانت دیدم و گفتم  تلافی می کنم من هم          اگر با دیگری باشم سبک تر می شود دردم                    خیانت کردی و چون ابر به شک ام گریه باریدم             خیانت کردم و اشکی به چشمانت نمی دیدم               تلافی کردم و دردی فزون گردید بر دردم                       درونت از غمم خالیست خیانت من به خود کردم            گناهت گردنم مانده چه تاوانی که پس دادم                    چه کردم با خیالاتم نخواهد رفت از یادم   

خواجه در بند نقش ايوان است

خانه از پاي بست ويران است
در بحور عدم عروض افتاد
بحث ما ابلهان در اوزان است
فاعلاتن مفاعلن چه كني؟
شعر را طبع و ذوق ميزان است

💔خيانت دیدم و گفتم  تلافی می کنم من هم          اگر با دیگری باشم سبک تر می شود دردم                    خیانت کردی و چون ابر به شک ام گریه باریدم             خیانت کردم و اشکی به چشمانت نمی دیدم               تلافی کردم و دردی فزون گردید بر دردم                       درونت از غمم خالیست خیانت من به خود کردم            گناهت گردنم مانده چه تاوانی که پس دادم                    چه کردم با خیالاتم نخواهد رفت از یادم   

در ميان آفتاب گرم سوزان پاي لخت

ره سپردن تشنه لب، بي آب، تنها در كوير

گوشه ويرانه اي بي توشه افتادن مريض

ساختن بالين زخشت، از خاك گستردن سرير

سوختن از هجر ياري نوجوان يكدور عمر

ساختن با وصل زالي پيرتر از چرخ پير

با تشبهاي گوناگون شدن با دست غير

گاه ملت را وكيل و گاه دولت را وزير

هست آسانتر بعالي همتي كز بهر شغل

گردد از دون فطرت بالانشين منت پذير

جان سپارم برهت بينمت ارباردگر

تارخ و قامت زيباي توام در نظر است

درخم زلف تو آنگونه گرفتار شدم 

من ترا از همه خوبان جهان خواهم و بس 

هيچكس نيست خريدار تو چندان كه منم

اي بسا ديده و دل كزپي تست اما نيست

باد آنروز كه باديده نمناك تو دل

مهربانست و دلارام و وفادار حبيب

1432

عهد كردم كه جز از اين نكنم كاردگر

نتوانم نگرم قامت و رخسار دگر

كه نيفتاده در اين دام گرفتاردگر

گرچه باشند بخوبي چه تو بسياردگر

من بهاي تو شناسم نه خريدار دگر

دل بيدار دگر ديدة بيدار دگر

راز ميگفت و نبدحاجت گفتاردگر

نتواند بگزيند به از اين بار دگر

امروز كه اي ستوده فرزند

هستي تو بر اين سرا خداوند

«غافل منشين نه وقت بازي است

وقت هنر است و سرفرازي است»

از پا منشين و جا نگه دار

گر سربدهي سرا نگهدار

اين پند شنو زخانه بر دوش 

ورخانه بودخرابه مفروش

@000barbod     هر انسانی عطر خاصی دارد گاهی برخی عجیب بوی خدا می دهند  این ...

پس من چی...

در تماشای تو قانع نشوم ،من به دو چشم                     همه چشمان جهان،گو به سرم بشتابید😍😍
پس من چی...

رفتم صبحونه خوردم.ویندوزم آپدیت شد  ..الان برای شما یه دونه توپشو میفرستم

1645