2726
عنوان

سوپ مجلسی ساده کی بلده🙂

2752 بازدید | 24 پست

سلام خانما من فردا مهمون دارم میخام سوپ بپزم ولی نمیدونم چیکارش کنم ک مجلسی بشه کسی بلده بهم یاد بده

قبلن ی خانمی بهم گف منم کنار کامنتش علامت ذخیره رو زدم فکر میکردم ک پیامش ذخیره شده ولی الان میبینم اصن نیستش🙁🙁

حالا اونا ک سوپاشون خیلی عالی میشه ی دستور سوپ ساده بدید سوپ شیر و خامه نمیخام

بزن گوگل برات میاد

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جورودوسه بارپاک کن تمیزتمیزکه شدبشوربزارخیس بخوره شب تاصبح باهمون آب بزا بپزه مرغ روهم باپیازطلایی شده جدابزاربپزه سینشودربیارریش ریش کن اصلاادویه نزن فقط عصاره مرغ بندازتوش ۳یا۴تاخوب وابشه ازاولش بندازبعداگه کن بوداضافه کن من زعفرون وزرشک هم آخرش میریزم سبزی سوپش هم آحرش بریزباهویج بپزه .تزئین هم جعفری وزرشک میریزم .رب گوجه هم بزن

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

میتونی مرغ رو بذاری با اب بپزه

بعد ریش ریش کنی خیلی ریز و مجلسی

کره بریز تو قابلمه قارچ بریز با مرغ تفت بده یه کوچولو رب بذار تفت بخوره اب بریز فلفل بزن بعد که خوشگل جا افتاده بهش جعفری بزن بعد زرشک نذار زرشک زیاد بجوشه

حالا طبق سلیقت تو حین پخت یا جو بریز یا بلغور جو 

سیب زمینی نگینی خیلی ریز هم بریز

همه چی ریز باشه خیلی سوپت خوشگل میشه

آخر سر لیمو یا آب لیمو بریز

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
میتونی مرغ رو بذاری با اب بپزه بعد ریش ریش کنی خیلی ریز و مجلسی کره بریز تو قابلمه قارچ بریز با مر ...

هویج ریز و زعفرونم بزن

عصاره الیت هم بریز عالی میشه

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین من اینجوری درست میکنم راحته و خوشمزه 

پیازو رنده میکنم و با مرغ میزارم میپزه ران میزارم خوشمزه تره هویجم نگینی ریز ریز میریزم  وقتی مرغو هویج پخت مرغ درمیارم ریش ریش میکنم باز میریزم توش و جو پرک و اضافه میکنم (اولش ک مرغ و پیازو داری تفت میدی ادویه بزن نمک فلفل زردچوبه)

بعد دوس تا قارچو تو کره تفت میدم میزارم کنار  دوق سبزی سوپم با جو اضافه میکنم 

در اخر موقع سرو با یکم جعفری پر پر شده و اون قارچای تفت داده شده تزیین میکنم قشنگ بزار جا بیفته ابکی نباشه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

اصلا لپه یا عدس نریز تورو خدا

مادرشوهرم درست کرده بود واقعا بد مزه بود

جو پوست کنده و جو پرک رو از شب قبل بشور و خیس کن.تا فردا.بعد یه پیاز بزرگ و ریز کن با گوشت مرغ و جو بپزع.2 ساعت که پخت چند تا سیب زمینی و دو تبکه کن بریز توش بپزه.ادویه و نمک و اب لیمو و رب و قارچ و یکم سبزی سیپ و نخود فرنگی و ذرت و هویج نگینی خورد شده رو هم اضافه کن.من 3 تا عصاره مرغ الیتم ریختم توش.بعد یک ساعت سیب زمینیارو در بیار با گوشت کوب قسنگ له کن و به سوپ اضافه کن هم بزن تا سیب زمینی محو بشه توش.ابن کار طعم فوق العاده میده به سوپ و هم لعاب میده.بعد زمان بده با شعله کم جا بیفته.یبار امتحان کن مشیمون نمیشی

و
2706