2737
2734

همسر من مهندس هستن و ساخت و سازهایی که انجام میده طبیعیه که درصدی برمیداره طبق قراردادی که بین مالک میبندن 

حالا متاسفانه ما گیر یه اقا و خانمی افتادیم که بسیار شکاک و متاسفانه ندید بدید هستن و تنها این خانواده از کل طایفه خونشون رو طراحی کردن و...

حالا مالک رفته شکایت هایی کرده که ما رو متضرر کنه و نفرین منو همسرم همیشه پشتشونه 

خواهش میکنم اگه ظرفیت ندارید فرق بنا و طراح و مهندس رو نمیدونید وقت مردمو نگیرید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خونه مالک واقعا قصر شده بسیار زیبا وِ..

ولی تنگ نظر بدبخت رفته دارایی گفته اینا فرار مالیاتی دارن 

کارشناس گرفتن باهاش تبانی کردن 

رفتن تعزیرات 

جالبه جاهای دولتی رفته که دولت پول برا خودش میگیره و هیچی عاید مالک نمیشه فقط میخواد اذیت کنه روانی 

2731
2738

سلام. باهاتون کاملا موافقم، متاسفانه مردم فکر میکنن مهندسی که معماری خونده، وقتشو از سر راه آورده. میان و کلی وقت آدمو میگیرن تا براشون طراحی کنی و نقشه بکشی، آخرشم نقشه ای که دادن بقال سر کوچه کشیده رو اجرا می کنن.

به همه چی مثلا رفته از کارگرا پرسیده چقدر هزینه کردید فکر کرده فاکتور دستکاری کردیم 

عجب ادامایی پیدا میشن 😕 خب اعتماد نداشتن مرض داشتن کار رو سپردن به شوهرت ؟  ولی اگر مشکلی نباشه که نمی تونه اذیتتون کنه .

2706