2737
2734

فقط عصرا چند قاشق سوپ اونم دو ساعت باید سر گرمش کنم و باهاش بازی کنم تا بخوره 

ولی ۲۴ی باید شیر خودمه بخوره از بس سیر نمیشه

راه حلی سراغ ندارین بتونم بهش غذاهای مختلف بدم و این که چند تا خوراکی مقوی بگین لطفا

به نظرم از شیر بگیرش اینطوری دیگه غذا خور میشه 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیتونم.مگه میزاره اخه

دیگه باید انجام بدی آخرش تو فوقش بخوای بدی تا سه ماهه دیگه باید عادتش بدی ببین سرلاک نمیخوره 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

کمش کن شیر رزوزو من مجبور شدم پسرمو یکباره بگیرم صبر زرد زدم به سینم از بوش دیگه نیومد فقط یادت باشه پاکش نکنی که یاد میگیره پاک میشه بالاخره اذیت میکنه تاچند روز ببرش مهمونی بیرون تا خسته بشه خوابش ببره پسر من برا خوابیدن خیلی عادت داشت

متوجه نشدم چی زدید به سینه تون؟؟

یه ماده گیاهی تو آب حل میشه از عطاریا بگیر صبر زرد اسمشه بدبو وبه شدت تلخه برای ازشیر گرفتن بچه ها استفاده میشه