2733
2734
عنوان

فیلم ترسناک خوب معرفی کنید 😍👌💞

171 بازدید | 15 پست

انابل نگینا 🤮

ی فیلم جدید ک قدیمی نباشه پ خیلی ترسناک نباشه

راستی فیلم پری دریایی درچه مرگ 

و

نفرین لیارونا 

رو حتما ببنین قشنگ بود

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

Light out

خودم بعد دیدنش تا هفت صب فردا بیدار موندم از ترس

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
2731

friend request من شلوار لازم شدم یه لحظه😄

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738

والا ی مشت فیلم ترسناک دیدم ولی ب نظرم هیچ کدوم ترسناک نبود حالا میخوای ی نگا بنداز توهم 

ایت یک و دو 

حفره ای در زمین 

اعجوبه 

تسخیر هاناگریس 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
فیلم سکوت نفس نکن اینسایدیوس کانجورینگ جنگیر نفر بعدی تویی اینا واقعا ترسناکه

الیته سکوت اسمش اصلیش hush هس خیلی خیلی خوبه این و نفس نکشش.اووفففف محشره.ولی اگه با خانواده بودی نفس نکشو سانسورشو ببین

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
Light out خودم بعد دیدنش تا هفت صب فردا بیدار موندم از ترس

وای راس میگه

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
2706