2726
عنوان

بیان بگم چ وضعی الان دارم 😓😓😓

817 بازدید | 48 پست

۱-دندونم ابسه شده یه طرف صورتم ورم کرده ۲- جای زخم بخیه های سزارینم باز شده داره عفونت میزنه بیرون دکترم رفتم ۳-بچم چهل روزشه رفلاکس داره رو شونم آورده بالا ..۴- هنوز خونریزی دارم بعد ی ماه 😭۵- بچم الان از مدرسه میاد گشنشه ناهار ندارم . ۶- یه کوه لباس نشسته دارم . ۷-اون یکی بچم که سه سالشه خمیر بازی درست کرده چسبونده رو مبلا 😭😭۸- نی نیم نمیخوابه الان تو بغلمه .۹-موهام عین موهای جودی عابوت هس که وز شده بود بزور چپونده بود تو کلاهش ۱۰- گشنمه نمیتونم غذا بخورم با این دندون .کمککککککککک 😆😆😆به دادم برسین ۸🤪🤢🤕🤒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا خدا ، من از خوندن وضعیتت استرس گرفته خدا رحم کنه بهت  

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

با این همه حال بد تو نی نی سایتی؟

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

من دندانپزشکم منتظر بیمارمم تا بیاد اومدم تاپیکتو باز کردم، سریعا باید آنتی بیوتیک دریافت کنی، آبسه خطرناکه

اول برای حاجت روایی خودت بعد برای من یک صلوات بفرست. خدای خوبم من رو هم حاجت روا کن   

اول پاشو موهاتو شونه کن ، بعد لباسی که میگی نینی رو شونه ات بالا آورده عوض کن ، یه آب به دست و صورتت بزن ، برو یه غذای ساده واسه اون بچه طفلی که از مدرسه میاد درست کن بعد هم خمیربازی اون یکی بچه ات رو از رو مبل تمیز کن ، آخه خواهر من ۳ تا بچه؟؟  خیلی سخته ، خدا حفظشون کنه

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
من دندانپزشکم منتظر بیمارمم تا بیاد اومدم تاپیکتو باز کردم، سریعا باید آنتی بیوتیک دریافت کنی، آبسه ...

وای منم امروز باید برم دندون پزشکی چسب دائم روکش دندونمو بزنم

دندون جلوییمه عصب کشی هم نشده، بنظرتون سخته؟ دردش زیاده؟

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
اول پاشو موهاتو شونه کن ، بعد لباسی که میگی نینی رو شونه ات بالا آورده عوض کن ، یه آب به دست و صورتت ...

اخه نی نی م نمیزاره تا بزارمش زمین گریه های ناجور میکنه هم رفلاکس داره هم کولیک .. الان تو بغلم تازه خوابیده نشستم به انتظار شوهرم بیاد به دادم برسه

2706