1600
1605
عنوان

بیان بگم چ وضعی الان دارم 😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 48 پست
پسر منم لثش ابسه کرده چند وقته چیکار کنم ۴ سالشه دندوناش پوسیده شده چیکار کنم 

باید بره دندون پزشکی .. تا براش درستش کنن منم دخترم کوچیک بود چن تا دندونش عصب کشی کردم همون دندون شیریاش

چه اوضاعی شده. 

نهار ک بگو همسرت از بیرون بخره

یا حاضری

اون پسر 3ساله بگو بره سراغ کوه لباس و یکی یکی برداره بندازه تو لباس شویی تا پر شه. هم بازیه هم سرگرم میشه آتیش نسوزنه هم ی کاری راه میفته

نی نی آروم بذار تو جاش برو ی صفایی ب خودت بده موهات شونه کن لباس عوض کن

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

وووی واسه همینه ک من انقد از بچه بدم میاد...ی دونه 4 ساله دارم...تازه دارم نفس میکشم...فقط همین ی امروز خواهرم دانشگاه دو ساعت کلاس داشت پسره ی سالشو گذاشت پیش من😩ای دو ساعت مث دو روز گذشت تا بیاد ببرش...

تو ماهی و من ماهی این برکه کاشی...اندوه بزرگیس زمانی ک نباشی💘
1522
باید بره دندون پزشکی .. تا براش درستش کنن منم دخترم کوچیک بود چن تا دندونش عصب کشی کردم همون دندون ش ...

چند وقت پیش بردمش دکتر انتی بیوتیک و دهانشویه داد و گفت اگه خوب نشد بیاردندونشو بکشم ،نبردمش نمیدونم چیکار کنم توش پر چرکه درد نداره 

من دندانپزشکم منتظر بیمارمم تا بیاد اومدم تاپیکتو باز کردم، سریعا باید آنتی بیوتیک دریافت کنی، آبسه ...

خانم دکتر یه سوال 

ایمپلنت یک واحد حدودا چقدر هزینه داره؟

االا بذکر الله تطمئن القلوب
8
اول پاشو موهاتو شونه کن ، بعد لباسی که میگی نینی رو شونه ات بالا آورده عوض کن ، یه آب به دست و صورتت ...

اگه پاشه نی نی رو چیکار کنه

میفهممت استارتر .نی نی شما مث نی نی منه

منتها نی نی من الان ۱۱ ماهشه دیگه😄

زیباترینِ خاطره..پاییزِ پشت پنجره..خواستم بدونی این روزا..حالِ من از تو بددددترِ
1601

اول موهاتو شونه کن ببند بعد لباستو عوض کن یه غذای فوری درست کن نتونستی هم ازبیرون بگیر گناه دارن طفل معصوما بعد خمیر بازیا رو جمع کن بعد تواولین فرصت برو دندون پزشکی 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

با تاپیکت نگرانیم واسه تاپیک اخرم چند برابر شد اسی دکتر واسه بخیه هات چی گفت من همین جوری باز شد عفونت داد پدرم در اومد سه بار شکمم و باز کردن بچم 7روزه بود رفتم بیمارستان دوماه شد اومدم حتما پیگیر باش 

1578