1600
1605
عنوان

بیان بگم چ وضعی الان دارم 😓😓😓

730 بازدید | 48 پست

۱-دندونم ابسه شده یه طرف صورتم ورم کرده ۲- جای زخم بخیه های سزارینم باز شده داره عفونت میزنه بیرون دکترم رفتم ۳-بچم چهل روزشه رفلاکس داره رو شونم آورده بالا ..۴- هنوز خونریزی دارم بعد ی ماه 😭۵- بچم الان از مدرسه میاد گشنشه ناهار ندارم . ۶- یه کوه لباس نشسته دارم . ۷-اون یکی بچم که سه سالشه خمیر بازی درست کرده چسبونده رو مبلا 😭😭۸- نی نیم نمیخوابه الان تو بغلمه .۹-موهام عین موهای جودی عابوت هس که وز شده بود بزور چپونده بود تو کلاهش ۱۰- گشنمه نمیتونم غذا بخورم با این دندون .کمککککککککک 😆😆😆به دادم برسین ۸🤪🤢🤕🤒

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

یا خدا ، من از خوندن وضعیتت استرس گرفته خدا رحم کنه بهت  

خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی...     عشق یعنی پسرم و باباش،دوستتون دارم ... خدایا فقط تن سالم و دل خوش   
1522

با این همه حال بد تو نی نی سایتی؟

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
1432

اول پاشو موهاتو شونه کن ، بعد لباسی که میگی نینی رو شونه ات بالا آورده عوض کن ، یه آب به دست و صورتت بزن ، برو یه غذای ساده واسه اون بچه طفلی که از مدرسه میاد درست کن بعد هم خمیربازی اون یکی بچه ات رو از رو مبل تمیز کن ، آخه خواهر من ۳ تا بچه؟؟  خیلی سخته ، خدا حفظشون کنه

خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی...     عشق یعنی پسرم و باباش،دوستتون دارم ... خدایا فقط تن سالم و دل خوش   
من دندانپزشکم منتظر بیمارمم تا بیاد اومدم تاپیکتو باز کردم، سریعا باید آنتی بیوتیک دریافت کنی، آبسه ...

وای منم امروز باید برم دندون پزشکی چسب دائم روکش دندونمو بزنم

دندون جلوییمه عصب کشی هم نشده، بنظرتون سخته؟ دردش زیاده؟

.‏خدارو چ ديدي؟! . . .شايد يِ شبم . . .ما تا سرمونو گذاشتيم رو بالش خوابمون برد!🖤🖤🖤                                                   من اکسیژن نمیخواستم به نفسای تو راضی بودم :)
اول پاشو موهاتو شونه کن ، بعد لباسی که میگی نینی رو شونه ات بالا آورده عوض کن ، یه آب به دست و صورتت ...

اخه نی نی م نمیزاره تا بزارمش زمین گریه های ناجور میکنه هم رفلاکس داره هم کولیک .. الان تو بغلم تازه خوابیده نشستم به انتظار شوهرم بیاد به دادم برسه

1563

عزیزم برات خوشحالم که کلی نعمت خوب تو‌ زندگیت داری، همه اینا دلیل زندگی هستن 

مث یه خانوم خوشگل اول به خودت و سر و وضعت برس بعد به بچه ها و خونه 

باریکلااااا 💪💪😊😊

✔ از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔

دقیقا جودی ابوت رو تصور کردم

۱۱ بهمن تولدمه 😍😍😍                         بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍                             اهای اونیکی  بهم میگی بی جنبه اگه جزئیات  زندگی زناشویی رو نمیگم بی جنبه ام ،اره بی جنبه هستم همون بهتر  ک گورتو گم کردی            همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            این امضای  اختصاصی من است                                       😍 من یک دختر ترکم😍                        ترجیح میدم اینجا با دوستای مهربونم باشم❤  تااینکه بیرون با یه عده نفهم سرو کله بزنم😏
1578