2737
2734
عنوان

سونوی ان تی

263 بازدید | 51 پست

دیروز رفتم سونوي آن تی.دکترش هیچی نگفت.فقط پرسیدم سالمه گفت خوبه.جنسیت پرسیدم،گفت خیلی کوچيکه. بنظرتون نخاسته بگه یا واقعا کوچيکه?آخه ب دوستم احتمالش رو داده بود.

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

اول12هفته هستم

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بستگی داره کجا رفتی 

من سر دخترم رفتم کاخ . گفت چه توقعی داره از بچه ۵ سانتی بگم جنسیت چیه 🙄

این بارم رفتم دکتر خواجه پور گفت پسره.  دستگاه تخصصی داشت .

و البته بلد بود 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
بمن گفت پسره تو ذن تی پسرم بود

خدا حفظش کنه عزیزم.چند هفته بودی?خودت پرسیدی??

معمولا نمیگن چون احتمال خطا بالاست یه چیزی بگه فردا اون نباشه برن خرشو بچسبن به خاطر همین ریسک نمیکنه...۱۲ هفته فقط برای اندازه گیری مایع پشت جنین وان بی اینا هم سالم بوده عزیزم دیگه ان شاالله ۳۸ هفتگیت

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بعضی سونوگراف ها بخصوص وقتی سرشناس باشن حتی احتمالشون رو هم نمیگن چون اگه اشتباه باشه اعتبارشون زیر سوال میره برای همین چیزی نگفته خانمی.

عکس ان تی رو بزار

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2738
اول12هفته هستم

منم ۱۲ هفته   و ۶ روزم

تو خواب خیلی می چرخم 

هی پهلو به پهلو رو کمر 

بیدار میشم‌نگران بچه میشم

سر دخترم عین سنگ می خوابیدم تکون نمی خوردم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بستگی داره کجا رفتی  من سر دخترم رفتم کاخ . گفت چه توقعی داره از بچه ۵ سانتی بگم جنسیت چیه 🙄 ...

والا دکترم معرفی کرده بود.ولی هیچی نشونم نداد.نگفت این دستشه این پاشه،هیچی.اصلا حرف نزد

منم ۱۲ هفته   و ۶ روزم تو خواب خیلی می چرخم  هی پهلو به پهلو رو کمر  بیدار میشم‌نگ ...

من خیلی بد خاب شدم.و همش بيدارميشم

اول12هفته هستم

عزیزم منم ۱۲ هفته پرسیده بودم نگفته بود , چندسال پیش سر پسرم دکتر زنانم گفته بود پسره , امسال سر دخترم پرسیدم نگفت , گفت باید سونو بگه , دکترا بنابه دلایلی محافظه کار شدن , حتی سونو ها هم بیشتر بعد ۱۶ هفته میگن

منم ۱۲ هفته   و ۶ روزم تو خواب خیلی می چرخم  هی پهلو به پهلو رو کمر  بیدار میشم‌نگ ...

من برای پسرام راحت بودم خانمی ولی واسه این دخمل وروجک از همون اول اذیت بودم بخصوص واسه خواب

خدایا هزار مرتبه شکرت   
عزیزم منم ۱۲ هفته پرسیده بودم نگفته بود , چندسال پیش سر پسرم دکتر زنانم گفته بود پسره , امسال سر دخت ...

تو ان تی بگن پسره چقدر احتمال خطا هست

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2706