2733
2734
عنوان

مردی که فیلمای ناجور میبینه

906 بازدید | 54 پست

خانوما نظرتون رو راجبه مردی که فیلمای ناجور میبینه بگید

بنظرتون چقدر خانوم این بین مقصره؟ 

(شاید خانوم تو تخت خیلی خوب باشه، همینطور از نظر قیافه و اندام) 

بنظرتون چه عواملی تو این قضیه دخالت دارن یا مهمن؟ 

و اینکه چجوری میشه جلوی این اتفاق رو گرفت؟ 

چجوری باید گفته بشه، چجوری باید جلوی اون آقا رو گرفت؟ 

(بیاید یه بحث بدرد بخور داشته باشیم خانوما) 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

اغلب اوقات اعتیاد به دیدن این فیلم ها باعث این کار میشه اصلا ربطی به همسر نداره مخصوصا اگه تو مجردی عادت به خودارضایی بوده باشه ترکش خیلی سخته

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم یک بیماری روانی واین که باید خود طرف بخواد که ترک کن و اگر نه تلاش خانم به تنهایی فایده نداره و من شوهرم همیشه میگه اون کار پسر بچه هایی که تازه به بلوغ رسیدن 😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
2728

عادت داره دلیل خاصی نداره میخواد یاد بگیره و اینا. من که به همین دلایل نگاه میکنم! شوهرم بفهمه میکشتم!

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
اغلب اوقات اعتیاد به دیدن این فیلم ها باعث این کار میشه اصلا ربطی به همسر نداره مخصوصا اگه تو مجردی ...

عزیزم بنظرت چجوری باید زنی که متوجه این قضیه میشه به همسرش بگه؟در صورتی  که همسرش مدام انکار میکنه، چجوری باید ترکش بده 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2738

بنظرم تک توک ببینه ایرادی نداره دیگه فک کنم این مشکل توی همه اقایون هست من چند هفته پیش دیدم شوهرم میبینه  البته اینم بگم ما رابطمون خیلی خوب هست اما خب بخاطر شرایط بارداریم یکم رابطه جنسیمون کم تر شده ولی ندیدم کار دیگه ای کنه مثل خود ارضاییو اینا فقط داشت میدید....ولی وقتی رفتم بهش گفتم چرا میبینی و گفتم ناراحت شدم اونم قبول کرد دیگه نبینه و ازم معذرت خواست...ولی حالا دیگه راستو دوروغشو خدا داند که واقعا نمیبینه یا نه

اصلا ربطی به همسرش نداره،بعضی اقایون نگاه میکنن حسشون بیاد،یاچمیدونم میخوان پوزیشن یاد بگیرن یام عادت کردن به دیدنش یه دلیل خاص نداره ...🤐

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
بنظرم تک توک ببینه ایرادی نداره دیگه فک کنم این مشکل توی همه اقایون هست من چند هفته پیش دیدم شوهرم م ...

میدونی بنظرم اگه ببینن خودارضایی دیگه دست خودشون نیست. و اصلا همین کارو میکنن برای ارضا شدن نفسشون

و حتما آخرش به اونجا ختم میشه 

اما اینکه چجوری میشه ترکش داد؟

اصلا ربطی به همسرش نداره،بعضی اقایون نگاه میکنن حسشون بیاد،یاچمیدونم میخوان پوزیشن یاد بگیرن یام عاد ...

اگه مردی این کارو بکنه و خودارضایی کنه و رابطه با همسرش نداشته باشه

مثلا این فیلمو بیرون ببینه و بیاد دوش بگیره و بخوابه 

این یعنی چی؟ همسر چیکار باید بکنه؟ از نظر قانونی میشه کاری کرد؟ 

بنظرتون چجوری باید به آقا تذکر داد؟ هیچکس این سوالمو جواب نداد

میدونی بنظرم اگه ببینن خودارضایی دیگه دست خودشون نیست. و اصلا همین کارو میکنن برای ارضا شدن نفسشون ...

والا من همون یکبارو دیدم که دید اونم این اواخر که رابطمون کم شده.... ولی من خودم توی مجردیام میدیدم و باید بگم واقعا اعتیاده و بده باید طرف خودش بخواد که نبینه وقتی ذهنش میره طرف اونکار باید سرشو گرم کنه تا از یادش بره ولی خب کاره سختیه و تاخودش نخواد کسی نمیتونه جلوشو بگیره😑

2706