2410
2553
عنوان

موقع اذان برای هم دعا کنیم

109 بازدید | 13 پست

بچه ها بیاین اینجا حاجتتون رو بگین برای هم دعا کنیم و صلوات بفرستیم 

بچه ها من دلم میخواد زندگیم آرامش بهش برگرده با همسرم با آرامش زندگی کنیم در کنار هم انشالله هرکی آمین گفت بهم هر حاجتی داری بهش برسه

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی جاجت روا بشید من سلامتی و عاقبت بخیری میخام

دوست دارم بچه هام خوشبخت بشن زندگیم پراز آرامش باشه با اینکه خونه دارم ولی دلم یه خونه بزرگ جای خوب شهر میخام

2720
2714

من احساس خوشبختی میکنم خدارو شکر هیچی کم ندارم ولی برای همسرم دعا کن ماشینشو هرچه زود تر بخره💓

منم برات هم دعا میکنم هم صلوات میفرستم💓

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩

ایشالا همه حاجت روا بشن و یه زندگی راحت و با آرامش داشته باشن اینو بدونین خدا خودش گفته تو قرآن اونم دو بار که بعد هر سختی آسانی است من واقعا اینو حس کردم با تمام وجودم هر بار مشکل یا سختی بهم رسیده خدا بعدش یه چیز خیلی خوب قسمتم کرده ایشالا برای همتون خوشبخت و عاقبت به خیر شین

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲