2726
عنوان

مردای بیشرف

312 بازدید | 37 پست

چه حسی داره وقتی از شوهرتو جاریات از همه لحاظ سر باشی و وقت حرف زدن با اونا شیر گیر بشه و بهت بگه این ضریب هوشیش پایینه؟

چرا ضریب هوشیم پایینه؟درس نخوندم؟علمم پایینه؟کدومشون حتی یه گواهینامه دارن؟

اره من احمقممم منی که دلم میسوزه هیچی نمیخوام و تو ارایش و دنگ و فنگ عقب موندمممم اره من عقب موندمممم 

منی که احمقم زن یکی عین تو شدم و دور موقعیتای خوبمو خط کشیدم

شکر خورد آبجی😑

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی بیشرفن.دوتا زن میبینه منو خراب میکنه بی ناموس بار چندمشه

بی محلش کن آدم شه بی فانوس

باهاش حرف زدی؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

من تو جمع حرف بزنم شوهرم يجوري منو ضايع ميكنه فقط ميخواد بگه تو هيچي نيستي نه اينكه اوضاع ماليم خوب بوده باشه و اين حرفا نه فقط چون من خيلي قوي ام و همه جوره زندگيمو حفظ كردم و شان خودمو نگه داشتم باهمه بلاهايي كه سرم اوردن فقط ميخواد بكوبونم من ديگه عادي شده برام سكوت ميكنم فقط

همینارو به شوهرتم بگو،،اخرشم یکی بخابون دهنش،تااون باشه همچی حرفایی بزنه..البته ببخشید اعصابم خورد شد😡

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
بی محلش کن آدم شه بی فانوس باهاش حرف زدی؟

نه اورد بردم تو جامون رو تخت.انقد حالم خراب بود یاد از خود گذشتگیام و موقعیتای توپم که گریه میکردن برام افتادم یاد نامردیاش افتادم پاشدم اومدم پذیرایی.الانم راحتتتتت خواااابه بیناموس

از هر نظر سرترم .اونا زناشونو درسته قورت میدن.این نه.به زور تو عقد گوشیمو میاوردم عکس دونفره میگرفتی ...

باهاش جدی صحبت کن و مشکلتو حل کن خیلی خیلی منطقی صحبت کن

به نام قدرت مطلق الله
مقابله به مثل کن.

هزارتا حرف در جوابش تو دهنم اومد ولی فقط دهنمو بستممممم.کدومشو باید میگفتم؟وسط سفره لاس میزنه منو خراب میکنه بیشرف.توف به من توف به من که تو اوج خوشگلیم یه لباس درست حسابی دلم نمیاد

من تو جمع حرف بزنم شوهرم يجوري منو ضايع ميكنه فقط ميخواد بگه تو هيچي نيستي نه اينكه اوضاع ماليم خوب ...

ای کاش بغل مامانم میموندم دلم بوی داداشمو میخواد وقتی بغلش میکردم موهاشو بو میکردم.دلم دستای بابامو میخواد

من تو جمع حرف بزنم شوهرم يجوري منو ضايع ميكنه فقط ميخواد بگه تو هيچي نيستي نه اينكه اوضاع ماليم خوب ...

با داداشم بار اخر که بحثم شد سر انتخاب این.گفت برو وقتی اشکتو دراورد یاد خوبیام میوفتی

2706