2737
2734

یکی از بچه ها تاپیک درباره ی مو زده بود یه چیزی یادم افتاد اینکه بچه بودم همیشه با شونه کردن موهام مشکل داشتم برا همین تا 19 سالگی مامان بابام میگفتن برو موهاتو پسرونه بزن همیشه آرزو به دلم مونده بود مثل بقیه موهام بلند بشه حتی یادمه کوچیک تر که بودم زیر روسریم چند بار نمک دون گذاشتم که مثلا دم اسبی بستم وقتی رفتم دانشگاه موهام بلند شد فهمیدم عهههه اینا که فره چقدم همه موهامو دوی داشتن باورتون میشه بابام اولین بار با موی بلند منو دید پرسید فر کردی؟!!!! 😳😳😳

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ینی چی ...اقااااا چیشده من نفمیدم یکی زیر دیپلمی توصیح بده🤔🤔🤔🤔😯😯😯😯😑😑😑😑😑

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏

منم موهام فر  بود 

بچگیم کوتاه کوتاه بودم همیشه

الانم همه میگن موهاتو جمع کن  و کوتاه کن اهمیت نمیدم

موی فر خیلی قشنگه اگ مراقبت شه

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

😂😂😂😂

من برعوس شما با اینکه موهام فر بودن تا کلاس پنجم موهام رو باس نم بود نمیذاشتن کوتاه کنم بخاطر لاغزی  و سردرد مامانم برد دکتر دکتر تا موهامو دید با مامانم دعوا کرد و یادمه فرداش بردم آرایشگاه پسرونه زدن برام تااا اخر پیش دانشگاهی پسرونه بودن دیگه نمیذاشتن کوتاه کنم

اما از دانشگاه دوباره بلندشدن کردم

2706