2737
2739
عنوان

گفتاااار درمانی

231 بازدید | 31 پست

عزیزان  کی بچشو مرکز  گفتار درمانی برده ؟

چند وقته  مشگلش حل شد، تو چند جلسه ؟

ممنون میشم اگه  بگین🙏🙏🙏🙏

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

همسایمون بچش 4ونیم سالش بود جمله نمیگفت دو ماه برد قشنگ راه افتاد

انواع خدمات میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ و تتوی دو بعدی و سه بعدی بدن با تخفیف ۵۰درصدی.لطفا بیا کانالم   @tattokhane814

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همسایمون بچش 4ونیم سالش بود جمله نمیگفت دو ماه برد قشنگ رله افتاد

چه خوب  ، تو دوماه جواب گرفته عالیه 

مرسی که شرکت کردی تو تاپیکم🌹🌹🌹

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
من میبرم.۳سالشه.۶ ماهه میبرم.نتیجه نگرفتم😕هیچچچچچی نمیگه.دریغ از یک کلمه

تهرانی ؟ 

۶ ماه خیلیه  چرا جواب نگرفتی ؟ 

مشاوراش چیزی نمیگن؟

دختر عموم،یک سال،ازدواج دوم کرد،همسرش یه پسر هفت ساله داشت،که بخاطر دعواهای پدرومادر،توانایی تکلم در ...

خیلی دیر اقدام کردن اما خوب جواب گرفتن خدا رو شکر

مرسی که شرکت کردی تو تاپیکم🌹🌹🌹

2738
اندیشه ساکنم. چنتا گفتاردرمان عوض کردم.هیچ کدوم فعلا تیغشون نبریده بهش.همشون میگن این ح ف میزنه.ولی ...

توکل بر خدا  انشالله جواب میگیری  ، نا امید نشو 

کلا حرف نمیزنه؟ یا نا مفهوم صحبت میکنه؟

يه سوال دارم بچه هايي كه حرف ميزنن كامل و قشنگ ولي بيشتر جاها لال ميشن و جواب كسي را نميدهند اونا هم ...

اگه صحبت میکنه و کلمات رو واضح میگه  نه 

اون یا از خجالتیه یا کلا نمیخواد جواب بده  ربطی به  صحبت کردنش نداره

2706