2733
2734
عنوان

شوهرم محل نمی‌ده بهم

407 بازدید | 22 پست

چند وقته شوهرم مشکل مالی داره و شرایط کاریشون خیلی خرابه و به قول خودش خیلی تو فشار مالی هست ،منم خیلی خیلی مراعات میکنم و اصلا خرج رو دستش نمیزارم ،و درکش میکنم و دارم می‌سازم باهاش

ولی موضوع اینه که شوهرم شبا که میاد خونه با من اخم و عصبانی رفتار می‌کنه ،محلم نمی‌ده ،وقتی هم میرم سمتش قربون صدقه ش میرم من و پس میزنه و میگه حوصله ندارم ،خسته م 

اون بی محلی و سکوت مطلقش تو خونه خیلی اذیتم می‌کنه 

نمی‌دونم طبیعیه یا نه این رفتار ؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مال منم همینطوره فکرشون ک درگیره میرن تو غار تنهاییشون بزار همونجا باشه، فکرش ک راحت شد خودش میاد ...

جدی ؟اخه اگر به خاطر شرایط مالیش باشه سعی میکنم تحمل کنم ,ولی همش استرس گرفتم نکنه از دست من ناراحته یا ناخواسته کاری کردم که اینجوری شده 

اصلاطبیعی نیست شوهرهمه توفشاره،ولی حداقل همه چیوسردجواب میده وتورختخواب این طورنیست بغلم میکنه وبعدل ...

شوهر منم موقع خواب اوکیه ولی تو زمانی که از سرکار میاد تا بخوابیم سکوت مطلقه

شوهر منم موقع خواب اوکیه ولی تو زمانی که از سرکار میاد تا بخوابیم سکوت مطلقه

خب پس طبیعیه من فکرکردم اصلابهت دست نمیزنه شوهرمنم میادمیگه خستم خانم شام بیارناهاربیاربعدم میگه میرم میکپم

2706